Midjourney для новачків: як користуватися

Midjourney для новачків: як користуватися
0
0
287
9хв.

Midjourney – ідеальний інструмент для тих, хто бажає досліджувати світ мистецтва на основі ШІ, особливо придатний для новачків. Зареєструйтеся в бета-версії вже зараз і почніть свою подорож у світ творчості за допомогою штучного інтелекту!

У цьому гайді ви дізнаєтеся, як налаштувати Midjourney і створити свої перші AI-генеровані зображення.

Midjourney: як користуватися

Midjourney для новачків: як користуватися

Midjourney використовує ШІ для створення унікальних, високоякісних зображень із текстових запитів. Завдяки машинному навчанню і величезній кількості оброблюваних даних, сервіс постійно вдосконалюється, покращуючи якість результатів. Для роботи з Midjourney необхідний акаунт у Discord, який можна зареєструвати безкоштовно. Використовуйте Midjourney через Discord на комп’ютері або скачайте застосунок Discord в App Store, щоб генерувати зображення прямо з вашого телефону.

Умови передплати та тарифів Midjourney

На жаль, Midjourney більше не пропонує безкоштовний пробний період. Після тимчасового відновлення безкоштовного пробного періоду на честь запуску версії 5.1, можливість його використання була знову закрита. Вартість підписки на базовий план Midjourney становить лише 10 доларів США на місяць, причому при оплаті за рік наперед ця вартість знижується до 8 доларів США на місяць.

Передплати на Midjourney засновані на використанні часу GPU, яке є ключовим фактором при створенні зображень. У рамках базового плану передплатникам надається 3,3 години часу на GPU на місяць у швидкому режимі, що дає змогу створювати до 200 зображень, виходячи з розрахунку однієї хвилини на зображення. Тарифний план “Стандарт” включає в себе 15 годин роботи в швидкому режимі на місяць і надає можливість генерації необмеженої кількості зображень у режимі “Релакс”. Передплатники можуть у будь-який час скасувати або змінити свою підписку, а також за потреби придбати додаткові години для прискореної генерації зображень.

Управління Авторськими Правами в Midjourney

Користувачі Midjourney мають свободу використання створених ними зображень на свій розсуд. Однак, якщо ви представляєте компанію, чий валовий дохід перевищує 1 000 000 доларів США на рік, вам буде потрібно перейти на тарифний план Pro для відповідності вимогам використання зображень, пов’язаним з авторськими правами.

Як почати роботу з Midjourney: покрокова інструкція

Щоб почати створювати зображення з Midjourney, пройдіть за такими кроками:

 1. Реєстрація в Discord: Якщо у вас ще немає облікового запису Discord, створіть його безкоштовно. Це перший і необхідний крок для доступу до Midjourney.
 2. Приєднання до бета-версії: Зайдіть на сайт Midjourney.com і натисніть на кнопку “Приєднатися до бета-версії”, розташовану в правому нижньому кутку екрана. Ця дія перенаправить вас на сторінку із запрошенням у Discord.
 3. Прийняття запрошення: На сторінці запрошення в Discord натисніть на кнопку “Прийняти запрошення”, щоб увійти на сервер Midjourney.
 4. Вхід у Discord: Відкрийте застосунок Discord, виберіть білу іконку Midjourney в лівому меню, потім у розділі “Newcomer Rooms” виберіть будь-який канал зі списку “Newbies-##” і знайдіть там Midjourney Bot.
 5. Початок діалогу з ботом: Клацніть правою кнопкою миші на іконці бота Midjourney у списку учасників і виберіть “Message” для початку особистого діалогу з ботом.
 6. Використання команди /imagine: У текстовому полі для повідомлень, яке розташоване в нижній частині екрана чату з ботом, введіть команду /imagine, потім натисніть пробіл або Enter.
 7. Введення запиту: Після активації поля введення команди введіть ваш запит на створення зображення.

Midjourney для новачків: як користуватися

Після виконання цих кроків, усі зображення, створені вами за допомогою Midjourney, будуть доступні у вашому обліковому записі на сайті Midjourney. Для зручності, чат із ботом Midjourney можна знайти в лівому верхньому кутку екрана в Discord, у розділі Direct Messages, вибравши Midjourney Bot.

Використання Midjourney: Основні Функції та Керівництво

Після того як ви надішлете свій запит (промпт) до Midjourney, сервіс згенерує чотири схожих зображення. Для подальшої роботи з цими зображеннями доступні такі функції:

 • Збільшення масштабу зображення: Якщо вам сподобалося одне з чотирьох запропонованих зображень і ви хочете побачити його в збільшеному вигляді, використовуйте кнопки U1, U2, U3 і U4. Вибір однієї з цих кнопок дасть змогу збільшити відповідне зображення до більшого розміру.
 • Генерація варіацій зображення: Для створення варіації обраного зображення, що трохи відрізнятиметься від оригіналу, але збереже загальну композицію, використовуйте кнопки V1, V2, V3 і V4. Кожна кнопка відповідає одному з чотирьох зображень.
 • Повторення запиту: Якщо ви хочете отримати новий набір зображень за тим самим запитом, використовуйте кнопку з синьою стрілкою. Ця дія запустить генерацію чотирьох нових і різних зображень за вашим промптом.
 • Зміна співвідношення сторін зображення: За замовчуванням Midjourney створює зображення з квадратним співвідношенням сторін. Щоб змінити це, додайте до вашого запиту параметр співвідношення сторін, наприклад, –ar 2:3, залишивши пробіл між останнім словом запиту і параметром. У разі відсутності пробілу система ігнорує команду і генерує зображення з роздільною здатністю за замовчуванням. Ви можете використовувати різні співвідношення сторін, як-от 3:4, 16:9 та інші, залежно від ваших потреб і планів використання зображень у соціальних мережах, як-от Instagram або Pinterest, де переважним є співвідношення 2:3.

Midjourney для новачків: як користуватися

Поради щодо складання запитів до нейромережі для оптимальних результатів

Створення ефективних запитів до нейромереж, таких як Midjourney, вимагає осмисленого підходу та уваги до деталей. Часто припускають, що достатньо лише підібрати правильний запит, щоб створити шедевр. Хоча це вірно до певної міри, на практиці ідеальний запит може вимагати значних зусиль. Це особливо важливо, коли доступ до безкоштовних генерацій обмежений, як у випадку з Midjourney.

Спільнота розробників і користувачів на платформах на кшталт Discord і Reddit ділиться порадами та рекомендаціями щодо формулювання запитів. Ось деякі основні принципи:

 • Будьте конкретні й описові: Замість того щоб використовувати загальні запити на кшталт “Улюблене місце в Парижі в 2100 році”, краще вказувати деталі, наприклад, “Ейфелева вежа в Парижі в 2100 році”. Що конкретніший і описовіший ваш запит, то точнішим буде результат.
 • Уникайте використання заперечень: Формулювання, що містять “не”, “без” та інші заперечення, можуть заплутати нейромережу. Замість “Людина не в зеленому капелюсі” використовуйте “Людина в червоному капелюсі” для ясності.
 • Структуруйте запити правильно: Використовуйте коми для поділу різних елементів запиту, виділяючи головні об’єкти, стилі, параметри та короткі команди. Наприклад, запит може виглядати так: “фотографія лабрадора-серфера на синій дошці, стиль імпресіонізму –ar 4:3 –q 2 –v 5”.
 • Починайте з простих описів: Для новачків у використанні нейромереж рекомендується почати з базових описів об’єктів і поступово ускладнювати запити, додаючи додаткові параметри та стилі.
 • Використовуйте природну мову: Сучасні нейромережі все краще розуміють запити, сформульовані природною мовою. Це дає змогу формулювати запити більш вільно порівняно з ранніми версіями, які вимагали більш суворої структури.
 • Визначайте стилістику: Не бійтеся вказувати в запитах художні стилі, кольори, освітлення, матеріали, щоб спрямувати процес генерації в бажаному напрямку. Експериментуйте з різними стилями та шукайте натхнення у спільнотах і ресурсах.

Застосовуючи ці принципи, ви зможете поліпшити якість взаємодії з нейромережею і домогтися результатів, які краще відповідають вашим очікуванням.

FAQ

Як почати використовувати Midjourney?

Створіть акаунт у Discord, приєднайтеся до бета-версії Midjourney на їхньому сайті, і прийміть запрошення в Discord.

Скільки коштує підписка на Midjourney?

Базовий план коштує 10 доларів на місяць, з опцією зниження до 8 доларів при річній оплаті.

Як створити зображення за допомогою Midjourney?

У Discord почніть діалог із Midjourney Bot, використовуйте команду /imagine, введіть ваш запит на створення зображення.

Як використовувати функцію збільшення масштабу в Midjourney?

Для збільшення обраного зображення використовуйте кнопки U1, U2, U3, U4, що відповідають кожному з чотирьох запропонованих зображень.

Як створити варіації обраного зображення в Midjourney?

Щоб створити варіації зображення, використовуйте кнопки V1, V2, V3, V4, кожна з яких створить версію оригіналу, що трохи відрізняється.

Як змінити співвідношення сторін зображення в Midjourney?

Додайте до вашого запиту параметр співвідношення сторін, наприклад, –ar 2:3, залишивши пробіл між останнім словом запиту і параметром.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Як досягти успіху у рекламних кампаніях PPC

Коли новачок з обмеженими фінансовими можливостями виходить на арену партнерського маркетингу, він починає розглядати способи, як при мінімальному інвестуванні отримати максимальний дохід. Ми не можемо обіцяти такі результати, однак існує система оплати, яка вважається найбільш доступною для початківців, вимагає невеликих витрат та може забезпечити гідний ROI. Сьогодні розкриємо тему PPC — її основи, особливості та платформи для роботи. Що таке PPC трафік PPC, що розшифровується як "Pay per Click", передбачає виплату за кожен клік по рекламі. Рекламодавці компенсують партнерам вартість переходів користувачів на сайти чи продуктові сторінки. Така рекламна модель є оптимальною для початківців у сфері партнерського маркетингу. Головне завдання — залучити клієнта до клацання на оголошення, без необхідності створення складних продажних стратегій або мотивації до покупки. При цьому оплата за такий вид трафіку зазвичай не є високою. Водночас, успішна робота в PPC арбітражі не обмежується простим натисканням кнопки. Це...
244
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали