Масфоловінг в Instagram: що це таке і як його налаштувати?

Масфоловінг в Instagram: що це таке і як його налаштувати?
2
0
215
5хв.

Термін “масфоловінг” походить від англійського mass following, що буквально перекладається як “масова підписка”. Це визначення означає масову практику підписування на облікові записи інших користувачів з метою отримання взаємності. Масфоловінг є давно відомим методом продвиження облікових записів в Instagram і залишається досить поширеним.

Принцип роботи масфоловінгу досить простий:

 • Ви підписуєтеся на профілі користувачів, які відповідають вашій цільовій аудиторії.
 • Користувач бачить сповіщення про вашу підписку.
 • Він переходить на ваш обліковий запис і вивчає його.
 • Якщо ваш профіль зацікавив користувача, він може відповісти вам взаємністю і підписатися на ваш обліковий запис.

Основна мета масфоловінгу полягає в тому, щоб привернути увагу користувачів до вашого облікового запису. Однак чи стануть вони вашими передплатниками або фоловерами, вже залежить від якості вашого контенту та ваших зусиль у просуванні. Важливо ретельно працювати над створенням цікавого контенту, оскільки без нього масфоловінг може бути неефективним.

Масфоловінг в Instagram: що це таке і як його налаштувати?

Види та приклади масфоловінгу в Інстаграмі

Існують різні види та приклади масфоловінгу в Instagram:

 1. Ручний масфоловінг: Цей метод вимагає самостійного пошуку відповідних профілів користувачів і взаємодії з ними. Прикладами можуть бути:
  • Пошук профілів, які представляють вашу цільову аудиторію, і підписка на них.
  • Постійні лайки та коментарі на пости облікових записів зі схожими інтересами.
  • Перегляд та реагування на історії користувачів, які вас цікавлять.
 2. Автоматичний масфоловінг: Цей метод використовує сторонні сервіси або програми-скрипти для автоматизації підписки на облікові записи користувачів. Приклади включають:
  • Використання інструментів, які автоматично підписуються на облікові записи зі схожими інтересами або ключовими словами.
  • Встановлення критеріїв для вибору цільової аудиторії, таких як вік, місцезнаходження, інтереси тощо.

Підписка на облікові записи інших користувачів може бути ефективним способом залучення аудиторії до вашого облікового запису. Однак важливо використовувати цей метод обережно і дотримуватися правил платформи, щоб уникнути блокування або скарг від інших користувачів.

Успішний приклад масфоловінгу включає в себе набрання великої кількості передплатників, але при цьому має важливу активну та цікаву аудиторію. Це може бути досягнуто завдяки відповідній стратегії масфоловінгу та створенню цікавого та цінного контенту.

Переваги та недоліки масфоловінгу

Один із головних плюсів масфоловінгу – це швидкість та відсутність великих витрат коштів. Це дозволяє збільшити кількість підписників практично без значних фінансових витрат.

Проте перед тим як розпочати використовувати масфоловінг, слід врахувати наступні моменти:

 • Насиченість. Більшість користувачів Instagram вже отримали велику кількість запитів на підписку від різних брендів, магазинів, ресторанів, інфлюенсерів тощо. Це може викликати дратування і зменшити бажання підписуватися взаємно.
 • Порушення правил Instagram. Платформа не схвалює масову накрутку підписників, окрім випадків, коли це відбувається через цільову рекламу. Якщо користувачі почнуть скаржитися на надмірну активність, ваш обліковий запис може бути заблокований.
 • Взаємна передплата – рідкість. Не всі, на кого ви підпишетесь, будуть готові підписатися взаємно. Багато людей ставлять особистий простір важливіше і рідко погоджуються на взаємну передплату.

Також варто зазначити, що масфоловінг суперечить політиці Instagram, і платформа активно виявляє та бореться з накрутками підписників. Алгоритми визначають підозрілу активність, таку як надмірне лайкання, репости та коментування з одного облікового запису, і можуть призвести до блокування облікового запису.

Важко визначити, чи є масфоловінг в Instagram хорошою чи поганою стратегією. Основний момент – забезпечити користувачам позитивні емоції через якісний контент, а не пересилати їх рекламою та спамом. Якщо ваш обліковий запис відповідає цим вимогам і створює цікавий контент, то масфоловінг може бути ефективним засобом збільшення аудиторії.

Масфоловінг в Instagram: що це таке і як його налаштувати?

Як налаштувати масфоловінг в Інстаграм

Настроювання масфоловінгу в Instagram вимагає дотримання певних кроків і розробки стратегії. Нижче наведено інструкцію на прикладі роботи з сервісом Zengram:

Крок 1: Визначення цілей

Першим кроком є визначення конкретних цілей для вашої стратегії масфоловінгу. Зазначте, що саме ви хочете досягти, і оберіть одну з таких цілей:

 • Збільшення охоплення: Ви бажаєте залучити якнайбільше нових підписників.
 • Охоплення і лояльність: Ви маєте ціль взаємодіяти зі своєю цільовою аудиторією та залучити їх до вашого контенту.
 • Отримання повного контакту: Ви хочете взаємодіяти активно з певними обліковими записами, регулярно підписуючись, ставлячи лайки та залишаючи коментарі.
 • Мотивування на покупку: Ви маєте на меті залучити “гарячу” цільову аудиторію та спонукати їх до покупок.

Крок 2: Розробка стратегії

Після визначення цілей розробіть стратегію, яка допоможе вам досягти цих цілей. Наприклад:

 • Для збільшення охоплення використовуйте масфоловінг для однієї групи цільової аудиторії і маслайкінг для іншої. Можна також додати перегляди історій для третьої групи.
 • Для охоплення і лояльності, підписуйтесь на облікові записи та ставте лайки на їхні пости.
 • Для отримання повного контакту, взаємодійте з акаунтами різними способами, такими як підписка, лайки та коментарі.
 • Для мотивування на покупку, спочатку ставте лайки на коментарі користувачів, які реагують на пости ваших конкурентів, а потім підписуйтесь на їхні облікові записи та ставте лайки на їхні пости.

Крок 3: Налаштування Zengram або аналогічного сервісу

 • Завантажте та встановіть сервіс Zengram (або подібний сервіс) на свій пристрій.
 • Увійдіть в свій обліковий запис Instagram через цей сервіс.
 • Налаштуйте параметри масфоловінгу згідно зі своєю стратегією. Наприклад, виберіть групи користувачів для підписки, встановіть ліміти на кількість нових підписок за день та інші параметри.

Крок 4: Моніторинг та оптимізація

Після запуску масфоловінгу, слід регулярно моніторити його ефективність і вчасно вносити корективи у стратегію, якщо необхідно.

Налаштування масфоловінгу в Instagram – це довготривалий процес, і важливо дотримуватися правил платформи та вести діяльність у відповідності зі своєю стратегією та цілями.

Висновки

Хоча масфоловінг може здаватися простим шляхом отримання передплатників, краще уникати його і обрати чесні та довгострокові методи росту аудиторії. Пам’ятайте, що заблокування облікового запису може призвести до втрати всіх зусиль і результатів вашої роботи, тому краще обрати надійний та чесний шлях до успіху.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Заробіток на Sweatcoin: початок перетворення кроків на гроші

У сучасному світі, де фізична активність та здоровий спосіб життя є важливими компонентами, виникає цікавий питання: а що, якщо б ви могли заробляти гроші за свою фізичну активність? Sweatcoin - це додаток для смартфонів, який пропонує саме такий варіант. Цей додаток перетворює ваши кроки на криптовалюту, що в подальшому може бути обміненою на реальні товари, послуги або навіть гроші. Що таке sweatcoin і як він працює Що таке Sweatcoin і як він працює? Як ви можете заробляти гроші, просто рухаючись? Давайте розглянемо цей додаток ближче та дізнаємося, як він може стати вашим помічником у збереженні здоров'я та поповненні гаманця. Sweatcoin - це додаток для смартфонів, доступний для операційних систем iOS та Android. Він вимірює вашу фізичну активність за допомогою вбудованих сенсорів у вашому смартфоні та GPS. Кожний крок, який ви робите під час прогулянки або бігу, фіксується додатком і перетворюється...
354
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали