EPC в арбітражі трафіку

EPC в арбітражі трафіку
1
0
209
7хв.

Якщо ви займаєтесь арбітражем трафіку, то точно маєте знати про метрику EPC. Earnings Per Click – є ключовим показником для оцінки ефективності рекламних кампаній і визначення їх здатності генерувати прибуток. Ця метрика відображає середній дохід з кожного кліку. Проте у ній є свої переваги та обмеження. Розглянемо їх детальніше. Не перемикайтесь!

Як розрахувати EPC

Для визначення EPC необхідно поділити загальний прибуток від кампанії на кількість кліків (EPC = Загальний дохід / Загальна кількість кліків). Отримане значення є середнім заробітком з кожного кліку і дозволяє арбітражникам виміряти ефективність своїх рекламних зусиль.

Чим вище значення EPC, тим вища прибутковість кампанії. Це означає, що кожен клік на рекламне посилання або матеріал приносить більше прибутку, ніж витрати на рекламу. Арбітражники використовують EPC як ключову метрику для прийняття рішень щодо подальшої оптимізації кампаній та вибору найбільш прибуткових джерел трафіку.

Оптимізація EPC: основні стратегії

 • Одним із головних показників для оптимізації EPC є конверсійна ставка (Conversion Rate). Вона відображає відсоток відвідувачів, що виконали бажану дію від загальної кількості кліків. Підвищення конверсійної ставки збільшує EPC, тому арбітражники випробовують і вдосконалюють елементи своїх кампаній, щоб досягти найкращих результатів.
 • Ще однією важливою метрикою для оптимізації EPC є середня вартість замовлення (Average Order Value). Збільшення середньої вартості замовлення підвищує дохідність кожного кліка і, відповідно, EPC. Для цього арбітражники можуть стимулювати покупців додавати більше товарів у кошик або пропонувати додаткові товари й послуги, щоб збільшити середню вартість замовлення.
 • Окрім метрик, арбітражники використовують різні стратегії для оптимізації EPC. Вони вибирають найприбутковіші рекламні платформи та джерела трафіку, аналізують конкурентів для виявлення успішних тактик, а також проводять експерименти та тестування, щоб знайти найбільш ефективні підходи до рекламних кампаній.

Рекламні платформи та джерела трафіку з високим EPC

 • Однією з найпопулярніших платформ із високим EPC є Google Ads, що пропонує широкий вибір форматів реклами, точний таргетинг і доступ до великої аудиторії. Це дозволяє оптимізувати кампанії та досягати високої конверсії, збільшуючи EPC.
 • Facebook Ads також є потужною платформою з високим потенціалом EPC. При великому охопленні аудиторії, влучному таргетингу та регулярному аналізу результатів, ви точно досягнете високої прибутковості. Рекламні формати, такі як реклама в стрічці новин та Instagram feed, надають багато можливостей для досягнення високого EPC.
 • Крім того, Native Advertising є популярним джерелом трафіку з високим EPC. Цей тип реклами відрізняється тим, що рекламні оголошення гармонійно інтегруються в контент вебсайтів і виглядають як його природна частина. Завдяки цьому користувачі сприймають таку рекламу менш агресивно, що збільшує ймовірність взаємодії з нею та підвищує конверсійні показники.

Переваги використання EPC

 1. Оцінка прибутковості кампаній
  EPC дає змогу швидко визначити, наскільки ефективна кожна рекламна кампанія. Арбітражники можуть порівнювати різні кампанії і джерела трафіку за прибутковістю, що дозволяє зробити обґрунтований вибір на користь найприбутковіших варіантів. Це допомагає оптимізувати бюджет, спрямовуючи кошти на більш ефективні канали.
 2. Оптимізація рекламних витрат
  Знання EPC дозволяє арбітражникам ефективніше розподіляти рекламний бюджет. Вибір платформ і джерел трафіку з високим EPC означає, що вкладені гроші приносять максимальний дохід. Це сприяє підвищенню рентабельності інвестицій (ROI).
 3. Виявлення успішних стратегій
  EPC допомагає визначити, які рекламні стратегії працюють найкраще. Арбітражники можуть аналізувати кампанії з високим EPC, вивчати їхні особливості та впроваджувати подібні підходи в інших кампаніях. Це сприяє загальному підвищенню ефективності діяльності.

Обмеження EPC

 1. Обмежена картина
  EPC є середнім показником і не завжди відображає повну картину. Він може варіюватися залежно від цільової аудиторії, географічного розташування та інших факторів. Наприклад, кампанія з високим EPC в одній країні може мати зовсім інші результати в іншій.
 2. Не враховує витрати на рекламу
  EPC показує лише дохід з кожного кліку, але не враховує витрати на рекламу. Для повної оцінки прибутковості кампаній важливо враховувати інші метрики, такі як CAC (вартість залучення клієнта) і ROI. Без цього показник EPC може бути оманливим.
 3. Вплив зовнішніх факторів
  На EPC можуть впливати численні зовнішні фактори, такі як сезонність, зміни в алгоритмах платформ, економічні умови тощо. Це означає, що EPC може бути нестабільним і змінюватися з часом, що ускладнює довгострокове планування.

Висновки

Незважаючи на свої обмеження, EPC залишається важливим інструментом в арбітражі трафіку. Він надає цінну інформацію про ефективність рекламних кампаній і допомагає арбітражникам приймати обґрунтовані рішення. Оптимізація EPC може значно підвищити прибутковість кампаній, але для досягнення максимальної ефективності важливо враховувати також інші показники та зовнішні фактори.

Використовуючи EPC в поєднанні з іншими метриками та підходами, ви виведете свої кампанії на новий рівень.

Країни MENA: якщо варто лити, то що і куди

У пошуках свіжих, ще не звіданих ГЕО, арбітражники звертають увагу на країни, розташовані на півдні – в Африці та на Близькому Сході. Ці, раніше недооцінені ГЕО зараз демонструють стрімке збільшення популярності в гемблінгу та беттінгу. Спостерігається стабільне зростання оферів по ГЕО регіону MENA в провідних iGaming партнерських програмах. Привертають увагу також нутра і товарка, завдяки покращенню логістики та високому попиту на товари, також представлені широкі можливості для довгострокової роботи з рекламодавцями. Чи справді Африка та Близький Схід є новими перспективними ГЕО для арбітражників? У цій статті ми плануємо дослідити особливості зазначених регіонів і з'ясувати, що робить їх привабливими для арбітражників. Чому ллють на ці країни Детально оглянемо характеристики країн у зоні MENA (Middle East and North Africa), що позначається також як БСПА (Близький Схід і Північна Африка). Ця зона охоплює приблизно 25 держав із населенням у 355 мільйонів осіб, що...
165
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали