4 основні помилки, які знижують ваші конверсії на Facebook

4 основні помилки, які знижують ваші конверсії на Facebook
0
0
186
5хв.

Якщо ви потрапили сюди, значить, ви або вже займаєтеся рекламою на Facebook, або плануєте почати. Вітаємо у світі блокувань, мінливих алгоритмів і прихованих пасток, які можна обійти самостійно. Якщо значні вкладення в рекламу не виправдали очікувань, ласкаво просимо на борт. Сьогодні обговоримо прості дії, які можуть врятувати ваші конверсії.

Неправильна мета рекламної кампанії

Під час запуску реклами на Facebook необхідно чітко визначитися з цілями, яких ви прагнете досягти. Неправильно поставлена мета негативно впливає на ефективність кампанії, оскільки алгоритми платформи працюватимуть, орієнтуючись на обрану мету та підбираючи відповідну аудиторію для показу реклами. Некоректне технічне завдання – очевидно, що дасть незадовільний результат.

На Facebook представлено кілька категорій цілей:

  • впізнаваність;
  • трафік;
  • залученість;
  • знаходження лідів;
  • продажі;
  • просування апок.

Розібратися в цих типах цілей досить просто, оскільки в рекламному кабінеті Facebook є короткі описи кожної з них. Важливо співвіднести механізми роботи цілей на платформі і саму мету вашої кампанії. Наприклад, якщо вибрати мету “трафік” із пріоритетом на кліки, а рекламований продукт – нутру, то в результаті ви отримаєте користувачів, які натиснуть на посилання, але не завершать оформлення замовлення.

4 основні помилки, які знижують ваші конверсії на Facebook

Неточний портрет ЦА

Коли ви застосовуєте вузький таргетинг на Facebook, зростає ймовірність зниження конверсії, оскільки Facebook може не точно визначити вашу цільову аудиторію і працювати наосліп. Щоб уникнути цієї проблеми, важливо використовувати максимальну кількість даних ЦА: стать, вік, міста, моделі пристроїв тощо.

Для запобігання втрати конверсій рекомендується контролювати охоплення і прагнути досягти оптимального рівня охоплення. Можна почати з широкого таргетингу за географічними та демографічними параметрами, потім поступово звужувати ЦА, використовуючи налаштування інтересів. Але найпростіший спосіб – почати з широкої аудиторії. Після того, як ви витратите певну суму (для нутри це часто х1,5-2 від вартості підтвердженого ліда), варто зайти в розділ аналітики і вивчити, які користувачі залишають заявки. Отримані дані допоможуть краще зрозуміти портрет цільової аудиторії.

4 основні помилки, які знижують ваші конверсії на Facebook

Також у налаштуваннях рекламної кампанії можна використовувати розділ “інтереси”. Вказавши інтереси, реклама буде показуватися певній групі людей. Майте на увазі, що при цьому вартість реклами може зрости.

Ігнорування Facebook Pixel

Facebook Pixel – це код, що дає змогу соціальній мережі збирати дані про дії користувачів на вашому сайті та покращувати рекламні кампанії.

Важливо коректно налаштувати події, що передають інформацію про конверсії на цільовій сторінці. Наразі для ефективного аналізу та запуску кампаній потрібне обов’язкове використання пікселя. Період навчання алгоритму становить 3-4 дні або до досягнення 50 конверсій. З використанням пікселя результати рекламних кампаній значно зростають. Під навчанням мається на увазі, що піксель ідентифікує вашу цільову аудиторію і з часом показує рекламу переважно їй, ігноруючи інші сегменти користувачів.

4 основні помилки, які знижують ваші конверсії на Facebook

Автоматичні плейсменти

Типова помилка при налаштуванні рекламної кампанії на Facebook – вибір автоматичних плейсментів без чіткого розуміння їхнього функціонування. Facebook рекомендує цей крок, стверджуючи, що сам вибере оптимальні параметри для кампанії, і ми часто намагаємося довіритися йому. Тим не менш, це часто призводить до неконтрольованого витоку бюджету, який розпорошується між різними майданчиками, включаючи Audience Network, що забезпечує багато показів, але мало конверсій та невідповідні рекламні слоти. У Facebook ви будете бачити хорошу статистику та дешеві ліди та кліки, але перетворити це все на гроші з таким плейсментом не вдасться.

Щоб уникнути цієї проблеми, рекомендується переходити до ручних налаштувань та експериментувати з різними плейсментами для визначення найефективніших для вашого бізнесу. За досвідом, найкраще працюють стрічки Facebook та Instagram, включаючи історії та рілси: там знаходиться набільш цільовий та найактивніший трафік як для гемлінгу чи нутри, так і для інших популярних вертикалей.

Висновок

Для унікальності та ефективності рекламних кампаній у Facebook, необхідно знати про найпоширеніші помилки. Вони можуть варіюватися від очевидних таких, як невдалий вибір креативу, до менш помітних, які теж впливають на результат. У цьому матеріалі ми детально розглянули основні помилки, які суттєво впливають на ваші рекламні кампанії із самого початку.

Найважливіше правило: не намагайтеся налаштувати рекламу поспіхом, покладаючись на “мудрість” Facebook, автоплейсменти та підказки. Натомість, краще витратити більше часу на глибший аналіз, щоб зрозуміти, яка саме аудиторія вам потрібна і де найкраще розмістити рекламу.

Бразилія — варта ставок не лише на футбол

Сьогодні в рамках нашої постійної рубрики "Огляд ГЕО" ми вирушаємо в подорож однією з найяскравіших і наймальовничіших країн світу. Наш сьогоднішній матеріал присвячений сонячній Бразилії та її жителям. Ми розповімо про унікальні особливості цього регіону та поділимося корисними спостереженнями, які допоможуть не тільки заощадити, а й збільшити рекламний бюджет! Що потрібно знати про Бразилію: ключові дані Бразилія – найбільша за площею і чисельністю населення країна Південної Америки. Вона посідає шосте місце у світі за чисельністю населення і п'яте за територією. Регіон регулярно входить у ТОП перспективних ГЕО для заливу трафіку, а ефективність просування легко оцінити за кількістю успішних кейсів. У 2024 році Бразилія по праву вважається одним із найперспективніших ГЕО завдяки великому обсягу якісного трафіку і низьким витратам. Бразилія знаходиться на межі між Tier 2 і 3. Низька вартість трафіку, висока залученість аудиторії та стабільна якість інтернету створюють ідеальні умови...
202
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали