3 види рекламних відео

3 види рекламних відео
0
0
176
5хв.

Ефективним засобом залучення уваги глядачів є відеореклама на початку, в середині та наприкінці відеоматеріалів. З’ясуємо, що представляють собою ці формати, як вони функціонують і в чому полягає їхня користь для рекламодавців.

Прероли

3 види рекламних відео
Це рекламний ролик, який демонструється перед початком основного контенту. Зазвичай триває від 15 до 30 секунд. Такі ролики дозволяють рекламодавцям залучати увагу перш, ніж глядачі розпочнуть перегляд основного відео. Вони також сприяють збільшенню конверсій, адже залучають тих користувачів, які справді зацікавлені у продукції чи послузі.

Приклад: Компанія Apple застосувала таку рекламу у своїй маркетинговій кампанії для просування нового iPhone, демонструючи особливості нового пристрою та приваблюючи увагу глядачів до продовження перегляду.

Мідроли

3 види рекламних відео

Це рекламний ролик, який показується під час перегляду основного контенту. Зазвичай коротший за 15 секунд. Така реклама може бути ефективнішою порівняно з преролом, оскільки глядач вже зацікавлений у відео.

Приклад: Компанія Coca-Cola використала такий ролик у своїй кампанії для просування нового продукту, представляючи особливості продукту та закликаючи спробувати його.

Построли

3 види рекламних відео

Це реклама, що відтворюється після завершення основного відео. Зазвичай тривалість становить від 15 до 30 секунд. Такі ролики можуть бути ефективними, адже вони показуються, коли глядач вже переглянув мідроли і може бути більш зацікавлений у продукції чи послузі, що демонструється.

Приклад: Компанія Nike використала такий ролик у своїй рекламній кампанії для просування нової колекції спортивного одягу, демонструючи різні моделі з нової колекції, що дозволило глядачам побачити більше продуктів і зробити більш обізнаний вибір.

Для створення результативної відеореклами важливо врахувати не лише її вид, але й ряд інших чинників, зокрема продукт, цільову аудиторію та майданчик, де відтворюватиметься відео. Необхідно створювати рекламні ролики, які будуть зацікавлювати та надавати корисну інформацію глядачам.

Щоб зробити відеорекламу більш ефективною, варто скористатися такими інструментами як Google AdWords, Facebook Ads та YouTube Ads. Ці сервіси дозволяють організувати та оптимізувати рекламні кампанії, використовуючи різні формати відеореклами, включно з преролами, мідролами та постролами.

Важливо пам’ятати, що для створення результативної відеореклами необхідне ретельне планування та аналіз результатів. Рекламодавці мають використовувати аналітичні інструменти для вимірювання ефективності своїх кампаній та їх оптимізації для досягнення кращих результатів.

Висновок

На завершення, відеореклама з кожним днем набуває все більшої популярності серед рекламодавців. Різні формати, як-от прероли, мідроли та построли, можуть бути ефективними для залучення уваги аудиторії та підвищення конверсій. Рекламодавці повинні застосовувати аналітичні та планувальні інструменти для створення більш ефективної відеореклами та досягнення найкращих результатів.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Що таке нативна реклама і як вона впливає на продажі

З часу виникнення реклами у сучасному суспільстві, компанії і маркетологи невпинно знаходять нові та креативні методи залучення уваги споживачів до своїх товарів та послуг. Нативна реклама є одним із таких підходів, який стає дедалі популярнішим і результативнішим. У цій статті ми розглянемо, що являє собою нативна реклама, як вона впливає на споживачів та які результативні стратегії можуть бути застосовані для її втілення. Що таке нативна реклама? Нативна реклама, також відома як інтегрована чи прихована реклама, є формою реклами, коли продукт або бренд інтегруються в контент або ситуацію так, що вони інтуїтивно асоціюються з виробником чи рекламодавцем, але не здаються прямою рекламою. Основна ідея полягає в підсвідомому впливі на аудиторію, що може бути більш ефективним, ніж відверта реклама. Вплив нативної реклами на споживачів Неусвідомлене сприйняття. Нативна реклама втілюється в зміст або сценарій так, що вона не заважає чи не нав'язується. Це...
175
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали