GameHub

Головні направлення
Виплати
  • Швидкість
  • Валюта
  • Мінімальна сума50 $
Модель співпраці
CPA, CPL, RevShare, SOI, DOI
Відгуки (0)
0.0
Інформація
На сайт

GameHub – українська CPA-мережа, що надає доступ до більш ніж 250 оферів в iGaming та Dating вертикалях. Партнерка побудована на базі медіабаїнгової команди, тож повністю розуміє потреби афілейтів і надає все необхідне для заливу трафіку.

Гемблінг та дейтинг партнерська програма працює, як із досвідченими медіабайєрами, так і з новачками. Виключенням є лише все, що відноситься до росії – GameHub категорично кенселить все, що пов’язано з країною агресором.

Реєстрація та умови роботи з партнеркою GameHub

Реєстрація в ПП GameHub не потребує багато часу, бо партнерка працює на базі популярного конструктора Affise і має стандартну форму, до якої звикла більшість афілейтів.

Ніяких скріншотів, що підтверджують попередній досвід, не потрібно, як і співбесід із менеджером. Після реєстрації вам доступний одразу весь функціонал. Єдине – потрібно дочекатись поки менеджер активує ваш акаунт.

Перед заливами радимо проконсультуватись із своїм менеджером щодо кращого оферу під ваше джерело трафіку. Це дозволить уникнути непорозумінь, узгодити вільні капи та отримати вчасно виплати.

На відповідь менеджера можна розраховувати впродовж 15 хвилин в робочі години. Контакти свого менеджера ви знайдете в особистому кабінеті, або напишіть сюди.

Інструменти та можливості особистого кабінету GameHub

Гемблінг та дейтинг партнерка GameHub має звиклий для більшості афілейтів інтерфейс від Affise та має всі необхідні інструменти для роботи з трафіком.

Для трекінгу конверсій можна використовувати Postback, або заливати по API. Окрім цього для афілейтів доступна Smartlinka, яку можна використовувати для монетизації міксованого трафіку, як наприклад УБТ, або в якості трафікбека, щоб не втрачати конверсії.

Офери та моделі оплати у GameHub

В партнерці GameHub налічується більше 250 оферів в прямому доступі. В наявності всі українські ліцензовані продукти, а також офери від іноземних рекламодавців. Окрім цього менеджери заведуть будь-який офер за вашим запитом, просто запитайте про це.

Заливати на гемблінг та дейтинг можна по наступним моделям оплати: CPA, CPL, SOI, DOI, RevShare.

Щоб підібрати найбільш релевантні офери під ваше джерело трафіку та об’єми, а також монетизувати трафік з максимальною ефективністю, – зверніться до менеджера.

Переваги партнерки GameHub

Чому GameHub можна довіряти:

  • партнерка побудована на базі медіабаїнгу – ви отримуватимете кращі умови по оферам вже зі старту і отримаєте підтримку, яка розуміє ваші потреби;
  • широкий вибір оферів – 250+ пропозицій в 100+ країнах, а також можливість підключити будь-який офер за запитом;
  • приймають будь-які джерела трафіку, окрім фроду;
  • наявність власної смартлінки дозволить монетизувати весь трафік без втрат;
  • дострокові виплати та пейаути по більшості оферів від 1 FTD;
  • перша виплата без холду – не чекай на довгі узгодження, реінвестуй в трафік;
  • актуальні зв’язки і кейси – наразі команда надає воронки під TikTok стріми, питайте про них у менеджерів.

Як лити трафік на GameHub: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма в GameHub не приймає тільки фрод. Всі інші джерела трафіку залежать від оферу і обмежень рекламодавця. Більш детально про обмеження на кожному продукті, читайте в картці оферів.

Якщо ви не впевнені, чи можна залитись із вашого трафік сорсу, краще запитайте перед цим менеджера.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки GameHub

Станом на грудень 2023 року ПП GameHub має реферальну програму з якою ви зможете отримувати 5% від прибутку реферала лайфтайм. Реферальне посилання можна взяти в особистому кабінеті без додаткового узгодження із менеджерами.

Постійної програми лояльності партнерка немає, але регулярно проводить якісь акції з розіграшем подарунків. Актуальні пропозиції шукайте в особистому кабінеті, або запитайте у менедежера.

Як вивести гроші з GameHub: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати по дейтинг оферам – $50, а для гемблінгу – $100. Команда готова розглянути індивідуальні кейси з меншими сумами, якщо буде підтвердження походження трафіку. Виплати щотижневі або за запитом, за зручним графіком оплат звертайтесь до свого менеджера.

Гроші наразі можна вивести тільки в Crypto (USDT). Якщо вам потрібен інший спосіб оплати, команда готова шукати індивідуальні рішення.

Реєструйтесь в GameHub та монетизуйте гемблінг та дейтинг трафік із професіоналами!

Поділіться своєю думкою!

Чи варто користуватись?
0.0
Підтримка
0.0
Інструменти
0.0
Якість оферів
0.0
Надійність
0.0

Загальна оцінка
0.0
Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали