CMaffs

Головні направлення
Виплати
 • Швидкість1
 • Валюта$
 • Мінімальна сума100$
Модель співпраці
CPA, CPL, RevShare
Відгуки (0)
0.0
Інформація
На сайт

Cmaffs – це мережа, яка надає найкращі індивідуальні та виняткові пропозиції. Професіонали в галузі performance-маркетингу, команда, яка виконує всю роботу за вас, практично не докладаючи зусиль з вашого боку. Потоки Plug&Play, кути, креативи та копірайтинг. Ми надаємо все це, спрощуючи життя афіліатів до межі. Конверсія та високий ROIS. Жоден партнер не допомагає афіліатам так, як ми: платіжні рішення, рахунки, фінанси та будь-які консультації, які можуть вам знадобитися.

Cmaffs

Деталі партнерської мережі

 • Мінімальний платіж – 100 $
 • Тип оплати – CPA, CPL, RevShare
 • Періодичність виплат – Щотижнево
 • Спосіб оплати – Wire, Paypal, Payoneer, Webmoney, Paxum, BTC, CAPITALIST
 • Програмне забезпечення для відстеження – Everflow

Cmaffs

Переваги

 1. Персоналізований підхід. Кожен наш клієнт отримує увагу, яка необхідна для виконання його унікальних вимог і досягнення високих показників.
 2. Інноваційність технологій. Ми лідируємо в адаптації новітніх технічних досягнень для підвищення ефективності та прибутковості веб-трафіку.
 3. Постійна підтримка. Наші фахівці завжди готові допомогти з будь-якими питаннями цілодобово, забезпечуючи якісну консультацію та оперативне вирішення проблем.
 4. Безперервне оновлення. Ми зосереджені на постійному покращенні та наданні актуальної інформації нашим партнерам для поінформованого прийняття рішень.
 5. Адаптивність угод. Ми пропонуємо адаптивні умови співпраці, розроблені для забезпечення вашого максимального розвитку та прогресу.
 6. Комплексні послуги. Ми відповідаємо за повний цикл обслуговування – від підготовки рекламних матеріалів до фінансових розрахунків, щоб наші партнери могли зосередитися на своєму бізнесі, упевнені в якості підтримки.

Поділіться своєю думкою!

Чи варто користуватись?
0.0
Підтримка
0.0
Інструменти
0.0
Якість оферів
0.0
Надійність
0.0

Загальна оцінка
0.0
Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали