Click2Dep

Головні направлення
Виплати
 • Швидкість
 • Валюта$
 • Мінімальна сума100 $
Модель співпраці
CPA
Відгуки (0)
0.0
Інформація
На сайт

Click2Dep, як український гемблінг та беттінг CPA-нетворк, розпочав свою діяльність у 2023 році, пропонуючи партнерам ексклюзивні умови для певних оферів. Незважаючи на те, що компанія молода, усі члени команди мають значний досвід у сфері афіліатного маркетингу, зокрема в роботі з азартним трафіком.

У партнерці Click2Dep доступно понад 300 оферів від відомих брендів по всьому світу, і наразі вони працюють виключно за CPA моделлю. Особлива експертиза команди проявляється яскраво в країнах Європи, Азії, Латинської Америки та інших регіонах. Для консультації щодо актуальних пропозицій у ваших обраних регіонах, або вибору продукту під ваш тип трафіку та обсяги звертайтеся до менеджерів.


Реєстрація та умови роботи з партнеркою CLICK2DEP

Gambling та betting CPA-мережа Click2Dep заснована на платформі конструктора Affise, і вона має інтерфейс та інструменти, які зрозумілі для більшості користувачів, що працюють з трафіком.

Для реєстрації в партнерці Click2Dep існує обмежена форма – ви можете зареєструватись, заповнивши форму на веб-сайті. Проте, для розпочатку роботи з трафіком вам потрібно буде вислати запит на кожен окремий продукт. Найшвидший спосіб – звернутися до менеджера, який допоможе вам вибрати найбільш релевантний офер для вашого джерела трафіку. У середньому, відповідь від менеджерів у робочі години приходить протягом 30 хвилин. Ви також можете отримати відповідь на вихідних, але врахуйте, що час очікування може бути трохи більшим.

Для підтвердження об’ємів трафіку на етапі реєстрації не потрібно надсилати скріни, але для підключення ексклюзивних оферів афілейт менеджер може запросити вашу статистику.

Інструменти та можливості особистого кабінету CLICK2DEP

Click2Dep, як мережа партнерського маркетингу CPA, користується стандартною SSP-платформою з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом – Affise. Цей інтерфейс є досить стандартним, що спрощує вам роботу і не потребує великого часу на освоєння.

В розділі “Статистика” ви знайдете розбивки по різноманітним параметрам трафіку, що допоможе вам глибше зануритися в аналітику, якщо це потрібно. Крім того, їх менеджери готові допомогти з аналітичними запитами та знаходити найбільш вигідні зв’язки для будь-якого джерела трафіку.

Офери та моделі оплати CLICK2DEP

Click2Dep  співпрацює за моделлю оплати CPA. На момент травня 2024 року, CPA-нетворк пропонує понад 300 оферів, які охоплюють країни від Tier-1 до Tier-3.

Більшість оферів представляють собою рейсейл з ексклюзивними бонусами для гравців, доступними тільки для партнерів мережі. Перед тим, як офери стають загальнодоступними, рекламодавці надають повну статистику. Це гарантує, що партнери Click2Dep отримують лише перевірені продукти з високим рівнем конверсії.

Розглянемо кілька оферів, запропонованих менеджером:

 1. Joker8 ES, PT, GR (FB) — payout $110
 2. Spinarium CA, BE, CH (FB) — payout $180
 3. MoonWin DE, NO, CA (PPC) — payout $320

Зверніть увагу, що наведені офери є актуальними на час написання цього огляду. Для отримання доступу до конкретного оферу вам необхідно надіслати запит на підключення та дочекатися затвердження від менеджера. Це необхідно для того, щоб узгодити капи для вас, перевірити коректність роботи оферу, отримати рекомендації щодо стратегії трафіку та зробити все можливе, щоб виплата за ваш трафік була проведена своєчасно та в повному обсязі.

Переваги партнерки CLICK2DEP

Працюючи з партнерською мережею Click2Dep, ви отримуєте наступні переваги:

 • Доступ до продуктів відомих брендів по всьому світу. Завдяки довготривалим відносинам з рекламодавцями, команда надає кращі умови по оферам та ексклюзивні пропозиції для партнерів.
 • Індивідуальний підхід до кожного партнера і гнучкі умови співпраці. Click2Dep завжди готові йти на зустріч, працюючи за стратегією Win-Win-WIn (рекламодавець – Click2Dep – вебмайстер).
 • Перевірка рекламодавців і всіх продуктів перед їх передачею афіліатам, що забезпечує надійність і мінімізує ризики, пов’язані зі зникненнями рекламодавців або невиплатою за трафік.
 • Експертний підхід до аналізу трафіку та його якості. Команда завжди відстоює якість вашого трафіку перед рекламодавцями.
 • Зручний інтерфейс та real-time статистика без затримок для вашої зручності.
 • Ексклюзивні бонуси для гравців, які безпосередньо впливають на збільшення CR.

Як лити трафік на CLICK2DEP: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма Click2Dep приймає та обробляє всі джерела трафіку, за винятком фроду та мотиваційного трафіку. Інші джерела допускаються лише після попередньої узгодження з менеджером. 

В окремих випадках можуть бути винятки, коли рекламодавці не бажають співпрацювати з певним джерелом трафіку. Перед початком заливу необхідно детально ознайомитись з інформацією про обмеження, яку можна знайти в картці офферу. 

Там надано опис ключових показників ефективності (KPI), заборонених джерел трафіку та інформацію про категорії гравців, за яких не буде нараховано винагороду.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки  CLICK2DEP

На момент травня 2024 року, реферальна програма в Click2Dep пропонує винагороду у розмірі 2% від прибутку ваших рефералів. Для участі в програмі достатньо просто зареєструватись у партнерській системі та отримати реферальне посилання в розділі “Referrals”.

Постійної програми лояльності поки не реалізовано, ми оновимо інформацію щойно це зміниться.

Як вивести гроші: доступні платіжні методи

Мінімальна сума для виплати складає 10FTD і буде перерахована при досягненні цього мінімуму. Виплати в USDT проводяться протягом 30 хвилин. Термін холду залежить від конкретного оферу, але для нових партнерів зазвичай становить 7-14 днів. Ці умови необхідні для оцінки якості трафіку. На даний момент доступний лише один метод оплати: криптовалюта (Crypto). 

Якщо вам потрібен інший метод оплати, будь ласка, зверніться до менеджера. Компанія Click2Dep готова розглянути індивідуальні рішення щодо платіжних методів за вашим запитом.

Приєднуйтеся до Click2Dep і забезпечте заробіток на своєму трафіку разом з провідними експертами в ніші Gambling та Betting.

🤝 Співпраця:

е-мейл: click2dep@gmail.com

Telegram: https://t.me/eva_click2dep 

Підписуйся на соцмережі, щоб бути в курсі всіх останніх новин та гарячих офферів:

Telegram: https://t.me/click2dep 

Instagram https://www.instagram.com/click2dep 

LinkedIn https://www.linkedin.com/company/92789773

Поділіться своєю думкою!

Чи варто користуватись?
0.0
Підтримка
0.0
Інструменти
0.0
Якість оферів
0.0
Надійність
0.0

Загальна оцінка
0.0
Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали