Платіжна картка або платіжка часто залишається поза увагою у новачків в арбітражі. Це може тривати доти, доки вони не зіткнуться з блокуванням рекламних акаунтів.
У цьому матеріалі пояснюємо, чому не всі картки підходять для арбітражу трафіку і на які аспекти потрібно звертати увагу під час їхнього вибору.
Якщо ви приватний рекламодавець, який планує просування товару або послуги в рамках законів і правил платформи, проблем виникнути не повинно. У такому разі, можна прив’язати до особистого кабінету звичайну банківську карту будь-якого банку.
Але в арбітражі все не так просто. Вебмайстри, націлені на значні доходи, працюють з безліччю офферів. У цій справі є одне важливе правило: один рекламний кабінет має бути пов’язаний з одним проксі й однією карткою.
Використання однієї й тієї самої картки в кількох рекламних кабінетах може призвести до зниження довіри до всіх акаунтів у разі блокування одного з них, або навіть до повного блокування.
Крім того, не кожна карта підходить для прив’язки у Facebook. Соціальна мережа давно відстежує поведінку арбітражників і знає, якими платіжними методами вони найчастіше користуються.
Це визначається просто: перші шість цифр номера картки містять інформацію про країну випуску, платіжну систему, банк і тип картки. Якщо картки певного банку або платіжної системи часто потрапляють під блокування, велика ймовірність, що і у вас можуть виникнути аналогічні проблеми.
Виділимо три основні негативні наслідки використання ненадійних платіжних карток:
Існує два основних типи платіжних інструментів: віртуальні та пластикові картки. Розглянемо кожен варіант окремо.
Класична банківська картка. У більшості банків для її отримання необхідно особисто відвідати відділення.
Арбітражникам потрібна велика кількість карток, а необхідність відвідування банку й обмеження на кількість рахунків і карток, що відкриваються, можуть забрати багато часу.
Крім того, банки можуть стягувати плату за обслуговування рахунку і випуск картки.
Проте у пластикових карт є значна перевага: вони викликають менше підозр під час використання. Особливо якщо картку випущено відносно новим банком, чиї BIN-номери навряд чи вже потрапили під підозру соціальних мереж.
Якщо ж ви використовуєте картку відомого банку у своїй країні, отримання якої не викликає складнощів, є ймовірність, що його BIN-номери вже привернули увагу Facebook.
Багато арбітражників віддають перевагу банкам, які пропонують безоплатне обслуговування, можливість прив’язки 5-10 карт до одного рахунку і доставку карт додому.
Найкраще відкривати картку в банку тієї країни, де планується просування оффера. Однак, якщо такої можливості немає, використання пластикової картки також є прийнятним варіантом — довіра до неї буде все одно вищою, ніж у віртуальної.
Віртуальна картка. Оформити таку картку можна як через банк, так і за допомогою платіжної системи. Крім того, що Facebook може розпізнати тип картки, є ще одна потенційна проблема: під час перевипуску віртуальної картки ви можете отримати номер, який раніше вже використовували у Facebook, його було заблоковано. У такому разі, після прив’язки картки, акаунт може бути заблоковано.
Проте деякі арбітражники успішно використовують віртуальні картки без негативних наслідків.