Топ 3-причини, чому варто лити трафік на німецькі дейтинг-оффери

Топ 3-причини, чому варто лити трафік на німецькі дейтинг-оффери
0
0
217
7хв.

У світі цифрового маркетингу, що постійно змінюється, важливо обрати правильні ринки та ГЕО, щоб не прогоріти. І коли йдеться про дейтинг, Німеччина – справжня золота жила для тих, хто знає, як працювати з аудиторією та хоче заробити по-справжньому великі гроші. У цій статті ти дізнаєшся, чому варто таргетуватись на німецькі дейтинг-оффери і які особливості німецького менталітету та економіки роблять це вигідним. А ще ми розповімо тобі про конкурс від AdsEmpire – перевіреної партнерської мережі з прямими офферами та Smartlink рішеннями. Але про це трохи згодом ☺ Готові? Поїхали!

Менталітет німців

Топ 3-причини, чому варто лити трафік на німецькі дейтинг-оффери

Німецький менталітет чудово підходить для онлайн-знайомств. Німці відомі своїм серйозним підходом до пошуку партнерів, віддаючи перевагу докладним анкетам і чесному спілкуванню. Вони полюбляють ефективність та прямоту – і все це є на дейтинг-платформах. Якщо німецький користувач відчуває, що сервіс надійний, ймовірно, він там залишиться і стане постійним клієнтом. А це значить, що дейтинг-платформи можуть розраховувати на стабільний потік користувачів з Німеччини, які цінують високу якість і готові платити за неї. А акцент на конфіденційність робить такі платформи ще привабливішими для користувачів!

Стабільна економічна ситуація

Топ 3-причини, чому варто лити трафік на німецькі дейтинг-оффери

В Німеччині економіка працює як годинник, що прямо впливає на споживачів. Ця стабільність відкриває двері до великих транзакцій, особливо на платформах знайомств, де маркетологи можуть непогано заробити.

Німці мають гроші і не бояться їх витрачати, особливо на якісні сервіси знайомств. Основна аудиторія користувачів дейтинг-сайтів – це профі між 25 і 45 роками, чоловіки й жінки, зазвичай технічно освічені і зайняті люди. Вони шукають справжніх партнерів і віддають перевагу платформам з детальними і чесними профілями. Тож, якщо ти хочеш вдало інвестувати, німецький ринок – це найкращий вибір для тебе! А класні дейтинг-оффери ми тобі підберемо ☺

Бонус до 5 000$ від AdsEmpire. Хапай!

Топ 3-причини, чому варто лити трафік на німецькі дейтинг-оффери

Чому ще варто лити на німецькі дейтинг-оффери? Тому що 5 липня AdsEmpire запускає крутий конкурс, де ти можеш заробити до 5 000$ бонусами! Все, що треба – встигнути до 15 серпня налити трафік на наші Extra Bonus локації: DEU, NLD, BEL, AUT, CHE. Більше трафіку наллєш, тим більше бонусів отримаєш!

Бонусна сітка:

Спенд Бонус
1 000$ – 3 000$ 100$
3 001$ – $5 000$ 300$
5 001$ – 10 000$ 500$
10 001$ – 25 000$ 1 000$
25 001$ – 50 000$ 1 500$
50 001$ – 75 000$ 2 500$
75 001$ – 99 000$ 3 750$
Не менш ніж 100 000$ 5 000$
За кожні додаткові 100 000$ Додаткові 5 000$

 

Умови та деталі конкурсу:

 1. Стань партнером AdsEmpire.
 2. Лий трафік на наші бонусні локації (DEU, NLD, BEL, AUT, CHE).
 3. Перевір якість свого трафіку (тут допоможе твій менеджер).
 4. Отримай бонус залежно від свого спенда. (Май на увазі: бонус розраховується як різниця за попередні 6 тижнів!).
 5. Не зволікай: конкурс триватиме з 5 липня до 15 серпня.
 6. Результати будуть оголошені 20 серпня.

Не гай часу – приєднуйся до AdsEmpire, лий трафік та заробляй! Натисни тут, щоб долучитися зараз.

Є питання? Зв’яжись з Кариною в Telegram (@kerili) або в Skype (live:.cid.7d95e0d34c22e951).

Ще трохи фактів про Німеччину

Німеччина — справжній скарб для аффілейтів! Давай розглянемо кілька фактів, які покажуть, чому лити на німецькі дейтинг-оффери — це ідея на мільйон:

 • Велике і різноманітне населення. Німеччина — найбільш густонаселена країна ЄС з понад 83 мільйонами людей. Це означає широку аудиторію для онлайн-сервісів знайомств, що дозволяє залучати постійний потік потенційних користувачів.
 • Збалансоване гендерне співвідношення. Тут баланс між жінками і чоловіками майже ідеальний, що робить ринок знайомств конкурентним, вирівняним, збалансованим, та привабливим для обох статей.
 • Високий середній дохід. Середній щомісячний дохід у Німеччині становить близько 3 975 євро (або 4 350 доларів США), що свідчить про фінансову стабільність і готовність людей інвестувати у послуги знайомств.
 • Розквіт середнього класу. Німеччина має міцний середній клас, який полюбляє якість і готовий платити за преміум-послуги. Це люди, які активно шукають як серйозні, так і випадкові знайомства, і не шкодують грошей на першокласні платформи.
 • Високий рівень технологічної освіченості. Значний рівень проникнення Інтернету (понад 90%) і високий рівень цифрової грамотності роблять німців активними у використанні онлайн-сервісів, що підвищує можливості конверсій для дейтинг-платформ.
 • Зростання одиночних домогосподарств. Понад 40% домогосподарств у Німеччині становлять одну людину, що підсилює попит на онлайн-знайомства серед тих, хто шукає відносини через Інтернет.
 • Великі витрати на дозвілля. Німці витрачають значні кошти на розваги, включаючи онлайн-сервіси. Це робить їх ідеальними кандидатами для витрат на платні функції на дейтинг-сайтах.
 • Культурна відкритість. Онлайн-дейтинг став популярними в Німеччині, що вказує на відкритість німців до нових платформ, і робить цей ринок досить зрілим для нових учасників і вигідним для маркетологів.

Висновок

Німеччина — це не лише країна ковбаси та пива, а справжній рай для амбітних маркетологів. Тут є все для успіху: менталітет німців, стабільна економіка, що спонукає до витрат, і ще й конкурс від AdsEmpire в самому розпалі! Найкращий час сконцентрувати увагу саме на цій локації, правда ж? Тож приєднуйся до нас, лий трафік на дейтинг-оффери і готуйся завойовувати німецький ринок. Стартуй прямо зараз!

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Як продати Інстаграм акаунт за 100 000

Ринок акаунтів у соцмережах активно розвивається. Якщо у вас є кілька запасних акаунтів на Інстаграм або Фейсбук з хорошою репутацією, то завжди знайдуться арбітражники, які захочуть їх придбати. У світі інтернет-маркетингу акаунти є необхідним ресурсом, як нитки для фабрики шкарпеток чи пластик для переробного заводу. Де і як можна продати акаунт Інстаграм? Який потенційний прибуток і чи можливо заробляти на цьому регулярно? Відповіді на ці запитання ви знайдете в сьогоднішній статті. Інстаграм-акаунт: Що впливає на ціну Платформа забороняє передавати облікові записи третім особам. Але, як арбітражники, ми знайдемо спосіб обійти ці обмеження, правда? Головне – робити це з розумом. Якщо ви не зламали чужий акаунт, а отримали до нього доступ через комерційні угоди, то максимум, що вам загрожує – це блокування. Але ж, завжди можна придбати новий. Вартість акаунта Інстаграм залежить від таких факторів: Кількість підписників Що більше підписників, то...
170
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали