Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році
0
0
271
15хв.

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Steam – це гігант у світі цифрової дистрибуції відеоігор, де користувачі можуть не тільки купувати й грати в офіційні версії ігор, а й також мають можливість отримання доходу у вигляді тисяч доларів.

Досвідчені гравці можуть одразу приступити до вивчення методів монетизації, які наведено нижче. Однак, якщо ви вперше стикаєтеся з цією платформою, рекомендується приділити час на вивчення кількох важливих аспектів, з якими має бути знайомий кожен новачок. Давайте почнемо з базового – процесу завантаження і створення акаунта на Steam.

Як встановити Steam і створити акаунт

Steam доступний у двох форматах: веб-версії та десктоп-додатку. Для повного функціоналу і більш швидкої роботи рекомендується використовувати десктопну версію, на прикладі якої ми і розглянемо всі шляхи монетизації. Щоб завантажити Steam, необхідно перейти на офіційну сторінку за адресою store.steampowered.com і вибрати відповідну опцію для скачування.

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Завантажте інсталяційний файл і виконайте встановлення програми на комп’ютер. 

Зверніть увагу! Головна директорія, де буде розміщена програма, повинна мати назву англійською мовою, наприклад, Games, Programs або Soft. Встановлення Steam у папку з українськомовною назвою може призвести до помилок під час запуску. Під час першого запуску програми перед вами з’явиться опція входу в наявний акаунт або реєстрації нового. Для створення нового профілю натисніть на “Створити новий акаунт”.

У вікні, що відкрилося, вам необхідно заповнити всі необхідні поля, пройти перевірку капчі та прийняти умови користувацької угоди. Потім ви отримаєте лист із підтвердженням реєстрації на вказану електронну пошту.

У цьому листі клікніть на зелену кнопку, щоб підтвердити створення акаунта, і поверніться в додаток. Введіть свій логін і пароль, щоб увійти у свій новий профіль.

Після завершення реєстрації ви зможете поповнити баланс і почати заробляти на платформі.

Як почати заробляти в Steam

Для початку заробітку на Steam потрібен не тільки створений акаунт, а й:

 • Початковий бюджет, який дасть змогу купувати ігрові предмети, як-от скіни, або ігри для подальшого перепродажу.
 • Розуміння поточних тенденцій в ігровому світі, щоб визначити, які ігри та предмети будуть затребувані серед гравців.
 • Навички в іграх, які допоможуть вам успішно проходити ігри для отримання цінних внутрішньоігрових предметів або надання послуг з підвищення рівня акаунтів інших гравців.

Для ефективного заробітку вам слід відповідати хоча б двом із цих критеріїв, що збільшить ваші шанси на отримання значного доходу.

Способи як заробити в стімі

Досвідчені користувачі можуть генерувати дохід у кілька тисяч доларів щомісяця через ігрову платформу, використовуючи різні методи: торгівля акаунтами, перепродаж ігрових ассетів, участь в ігрових ставках, а також виконання платних завдань на спеціалізованих ресурсах. Стримінг ми до цього списку не включаємо, оскільки він не пов’язаний виключно зі Steam. Проте заробити солідну суму можна і без проведення живих трансляцій ігрового процесу. Давайте розглянемо кожен із доступних методів докладніше і визначимо найприбутковіший.

Продаж ігрових акаунтів

Один із найдоступніших методів заробітку на Steam – це створення, просування і подальший продаж ігрових акаунтів. Здійснюється це через спеціалізовані платформи.

Вимоги до акаунтів на ринку

Гравці, як новачки, так і досвідчені, готові інвестувати в Steam-акаунти, що містять ігри. Ключовим є наявність у бібліотеці ігор, які користуються популярністю або мають свою фан-базу. Профілі з незатребуваними або бюджетними іграми навряд чи принесуть бажаний дохід.

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Інший спосіб заробітку на акаунтах – їхній бустинг. Деякі гравці готові платити за акаунти з високою статистикою в певних іграх. Однак, для цього потрібні високі навички в іграх для поліпшення статистики акаунта. Обидва ці підходи можуть бути прибутковими, якщо підходити до них з розумом.

Шляхи накопичення ігор для акаунта

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Для формування привабливого для продажу акаунта з іграми, спочатку необхідно придбати ці ігри за вигідною ціною. Це можливо завдяки: розпродажам у Steam; сайтам, що торгують ключами ігор. Під час розпродажів можна придбати ігри зі знижками до 90%, включно з новинками. Важливо відстежувати та купувати найпривабливіші пропозиції, щоб сформувати бібліотеку з топових ігор.

Визначення вартості акаунта

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Під час продажу акаунта критично не завищувати його ціну. Занадто висока вартість відлякає потенційних покупців, тоді як занадто низька ціна не дасть змоги отримати прибуток. Тому важливо вести облік витрат на кожну купівлю ігор у Steam або скористатися спеціалізованим сервісом для оцінювання вартості акаунта. Для цього буде потрібно:

 • Відкрити свій профіль Steam.
 • Скопіювати SteamID (зазвичай являє собою набір цифр в адресному рядку).
 • Зайти на сайт оціночного сервісу.
 • Ввести ID у призначене поле та ознайомитися з результатом оцінки.

Торгівля скінами та колекційними картками

Ще один спосіб як заробити в стімі – це скупка і перепродаж ігрових предметів. Деякі з них можуть бути доступні за порівняно низькою ціною, що створює можливості для заробітку.

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Предмети, що користуються попитом, включають: скіни для персонажів і зброї; рідкісні лутбокси, які вже не продаються; колекційні ігрові картки. Вартість предмета варіюється залежно від гри – в одних можуть цінуватися пропуски, в інших – скіни. Рекомендується вибрати один напрямок і заглибитися в його вивчення. Для успішної торгівлі важливо вміти аналізувати ринок Steam, оцінювати вартість кожної речі й ефективно її продавати.

Як отримати дохід від продажу ігрових карток

Для початку торгівлі картками та іншими предметами на торговельному майданчику Steam необхідно почекати 30 днів після активації акаунта (або поповнення балансу). Цей час можна використовувати для накопичення карток. Щоб дізнатися їхню вартість у конкретній грі, слід перейти на сайт steam.tools/cards і звернути увагу на стовпчик “Card Avg”, а також на стрілку стовпчика “Games”, що має бути спрямована вниз.

Як заробити на скінах у Steam

Продаж скінів є одним із найприбутковіших методів заробітку в Steam. Хоча отримати цінні скіни безкоштовно складно, їхня вартість може сягати тисяч доларів.

Для успішного заробітку на скінах ключовим є їх купівля за нижчими цінами. Новачки іноді не усвідомлюють реальну вартість дорогих предметів і можуть виставити їх на продаж за заниженою ціною. Ви можете використовувати такі моменти, щоб заробити тисячі гривень всього за кілька секунд. Постійно відстежувати зміни цін на торговому майданчику вручну складно, тому рекомендується використовувати спеціального бота, наприклад, Steam Trader Helper. Цей інструмент доступний як розширення для браузерів Chrome і Opera. Для його встановлення слід:

 • Перейти на офіційний сайт розширення.
 • Дотримуватися інструкції розробників.

Після встановлення розширення вам потрібно залогінитися на його веб-сайті. Для цього натисніть на кнопку “login”, потім перейдіть на сайт і зареєструйтеся.

Далі виберіть предмет для перепродажу на торговому майданчику Steam, наприклад, скін “AK-47 | Червона лінія” в CS2. Використовуйте діаграму на сторінці товару, щоб визначити його середню ринкову ціну.

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Потім додайте скін у Steam Trader. Важливо проводити всі операції в браузері, а не через додаток Steam.

Перейдіть у меню розширення для налаштування закупівлі. У таблиці з’явиться ваш предмет, де ви побачите чотири стовпчики: поточна ціна продажу на майданчику, ціна купівлі іншими гравцями, кількість товарів, яку ви хочете купити, і ціна за одиницю товару, за якою бот буде автоматично здійснювати купівлю.

Після налаштування параметрів запустіть бота, натиснувши кнопку пуск.

Ви можете додати до 30 предметів для автоматичної закупівлі. Цей метод дає змогу швидко й ефективно купувати дорогі предмети для їх подальшого перепродажу за вигіднішою ціною.

Важливо пам’ятати, що використання такої програми порушує правила Steam і може призвести до блокування вашого акаунта.

Торгівля капсулами та кейсами в Steam

Ще один спосіб як заробити в стімі – продаж капсул у Steam. Вони являють собою комплекти з наклейками для зброї, доступні під час чемпіонатів з CS2. Зазвичай їхня ціна падає через тиждень після закінчення змагань. Однак, враховуючи, що капсули випускаються лише кілька разів на рік, їхня вартість може зрости з плином часу. Щоб успішно торгувати капсулами, важливо бути в курсі розкладу турнірів. Інвестуючи всього $2, можна отримати до $500 прибутку.

Способи заробітку на платформі Steam у 2024 році

Кейси, або скрині, містять різні ігрові предмети, скіни та ігри. Для їх відкриття необхідні ключі, що відповідають серії кейса. Ключі можна придбати на офіційному торговому майданчику Steam. Також існують сайти, де кейси можна купити за реальні гроші.

Продавці завантажують ігрові предмети, скіни та ігри на такі сайти, налаштовуючи умови випадання предметів із кейсів. Покупець вносить кошти, відкриває кейс і, в разі виграшу, авторизується в Steam для отримання предмета за допомогою бота.

Для створення власного сайту з продажу кейсів потрібен значний бюджет у розмірі близько $2000. Ці кошти підуть на розробку і просування сайту, купівлю товарів і реалізацію проекту.

Два нестандартні методи як заробити в стімі

 • Публікація унікальних ігор через Steam Direct: Цей метод пропонує можливість заробити значні суми, поширюючи оригінальні ігри через Steam Direct. На відміну від торгів на Steam Market, тут потрібні початкові вкладення. Розробники повинні приділити час створенню гри та оплатити приблизно $100 для її розміщення на Steam. Однак Steam Direct обіцяє компенсацію витрат у разі успішної публікації та продажу гри.
 • Участь у розробці ігор через дизайн і програмування: Ті, хто володіє навичками в галузі дизайну та програмування, можуть заробляти, допомагаючи розробникам у реалізації їхніх проєктів на Steam Direct. Це надає можливість для професійних розробників ігор брати участь у створенні та продажу ігор, збільшуючи їхні доходи через цю платформу.

Виведення коштів зі Steam

Оскільки пряме виведення грошей зі Steam не передбачено умовами сервісу, знадобляться альтернативні способи. Важливо дотримуватися таких рекомендацій:

 • Використовувати тільки перевірені сервіси, активно вивчаючи відгуки користувачів і переконуючись у їхній достовірності.
 • Вибирати для купівлі скіни, які надалі можна вигідно продати, особливо в таких іграх, як CS2 і Dota 2, де скіни мають тенденцію до зростання в ціні.

Сервіси для виведення грошей зі Steam включають Dota 2 Market і CS2. Ці сайти користуються популярністю серед гравців. Після реєстрації на платформі, користувач може продавати скіни та виводити отримані кошти на банківську карту або інші гаманці.

Сергій Кравченко

Lead Panda є висококваліфікованим експертом в галузі інтернет-маркетингу і SEO з багаторічним досвідом. Маючи успішний трек-рекорд у створенні та впровадженні стратегій цифрової реклами для різних бізнесів, ми завжди прагнемо ділитися своїми знаннями та найкращими практиками з іншими професіоналами галузі, надаючи цінну інформацію та поради на своєму сайті.
Соц. мережі:
Посилання на сайт:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Телеграм-канали з арбітражу трафіку

Телеграм-канали стали невід'ємною частиною сучасного інформаційного середовища, і для арбітражників вони є ключовим ресурсом. У чому ж полягає їх важливість для фахівців у сфері арбітражу? Причини підписки на Телеграм-канал з арбітражу Швидкий доступ до актуальної інформації: У світі фінансів та інвестицій швидкість реакції відіграє вирішальну роль. Арбітражники постійно моніторять зміни на ринку, такі як зміни цін, коливання курсів валют, новини щодо інвестиційних інструментів та інше. Телеграм-канали надають їм можливість миттєво отримувати оновлення та аналітичні огляди, що допомагає приймати обґрунтовані торгові рішення. Обмін досвідом і знаннями: Арбітраж телеграм-канали стають важливим місцем для арбітражників для обміну досвідом і знаннями. Тут вони можуть обговорювати різні стратегії, ділитися аналітикою ринку, а також отримувати зворотний зв'язок від інших учасників спільноти. Цей відкритий обмін інформацією сприяє професійному зростанню та розвитку учасників ринку. Ексклюзивні матеріали та інсайдерська інформація: Багато Телеграм-каналів пропонують своїм підписникам ексклюзивні матеріали та інсайдерську...
266
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали