Що таке траст сайту, як його дізнатися та підвищити

Що таке траст сайту, як його дізнатися та підвищити
3
0
200
6хв.

Що таке траст сайту, як його дізнатися та підвищити.

Що таке траст сайту, як його дізнатися та підвищити

Кожен власник сайту зацікавлений, щоб у користувачів виникала довіра під час відвідування ресурсу. Але щоб просувати сайт та отримувати трафік, необхідно отримати довіру ще й пошукових систем. Ця довіра і називається траст сайту. 

Траст сайту – це невимірний показник, який безпосередньо впливає на пошукове просування. Іншими словами – це довіра пошукачів до вашого сайту. Якщо пошуковик вважає ваш сайт трастовим, то внутрішні сторінки даного сайту швидше виявляться в ТОПі видачі.

Трастовість присвоюється пошуковими системами тільки домену, а не окремо внутрішнім сторінкам сайту. Для прикладу, візьмемо тільки що створену сторінку в Вікіпедії – вона майже відразу може потрапити в ТОП видачі по конкурентних запитах, лише при згадці даних ключів в тексті або назві статті. Якщо ж ця сторінка була створена на іншому домені (з більш низьким трастом, то вона б не потрапила в ТОП практично ніколи). Є багато різних критеріїв, які впливають на рівень довіри пошукових систем. 

  1. Кількість вихідних посилань. Коли у сайту вихідних посилань більше, ніж вхідних, це викликає підозри у пошукових систем, і вони можуть прийняти його за сайт, який масово продає посилання, а це грубе порушення правил.
  2. Помірна кількість реклами. Сайти з масовим рекламним контентом, який переважає над органічним, знецінюються в очах пошукових систем.
  3. Вік домену. Є важливим фактором, який може вказувати на серйозність сайту. Пошукові системи більше довіряють доменам із великою історією.
  4. Кількість та якість зворотних посилань. Чим більше якісних сайтів посилається на домен, тим краще ранжування. Окрім наявності беклінків також відіграють роль анкори, контент і сторінка, де було розміщено посилання.
  5. Доменна зона. Сайти, розміщені на безкоштовних доменних зонах, викликають менше довіри у пошукових систем. Доменні зони, що рекомендуються: .ua, com, .org, .net.
  6. Помірна кількість реклами. Сайти з масовим рекламним контентом, який переважає над органічним, знецінюються в очах пошукових систем.
  7. Відсутність спаму. Сама по собі зрозуміла вимога. Спам може мати різні форми: поряд з неприродним приростом зворотних посилань спамом вважається надмірне використання ключових слів у контенті.

Що таке траст сайту, як його дізнатися та підвищити

Як підвищити траст сайту

Найголовнішим фактором для підвищення трасту сайту є час. Чим довше сайт знаходиться в індексі, без критичних проблем і при цьому з правильною оптимізацією, тим краще. Також слід розуміти, що просто вік сайту значно не підвищить траст. Потрібно сприяти цьому – стабільно і, найголовніше, плавно нарощувати зростання.

Для підвищення трасту необхідно постійно стежити за наступними показниками:

  • Постійна доступність для користувачів і пошукових роботів. Якщо сайт періодично недоступний, то про довіру з боку пошукових систем мови бути не може.
  • Унікальність контенту. Тексти, які розміщені на сайті, повинні бути хорошої якості та унікальні – тільки так ви можете заслужити гарну репутацію від пошукових систем. Перед розміщенням статті необхідно перевірити її на унікальність і заспамленість.
  • Якісна посилальна маса. Не варто купувати посилання на сторонніх ресурсах сумнівної якості – користі це не принесе ніякої, а в гіршому випадку ще й піде в мінус вашому сайту. Краще придбати менше посилань з хорошими показниками.
  • Зручний інтерфейс сайту. Унікальний, зручний і адаптивний дизайн сайту сприяє покращенню поведінкових факторів, що теж дуже позитивно позначається на трасті.

Висновок

Отже, траст ресурсу важливий для успішного ранжування в пошукових системах, тому потрібно прагнути максимально покращувати проект, підвищуючи його якість. Високотрастові ресурси – швидкі, функціональні, наповнені об’ємним, інформативним та унікальним контентом та не містять технічних помилок. Важливо, щоб контент створювали кваліфіковані спеціалісти із підтвердженим рівнем експертності. Перевірка трасту сайтів за допомогою онлайн-інструментів допоможе виявити проблеми на власному ресурсі та відібрати якісні сайти для розміщення посилань.

Galina Zalevska

Журналістка з 15-річним досвідом роботи у найкращих медіа. Вона бездоганно знає як генерувати ідеї, планувати та реалізовувати їх для досягнення маркетингових цілей. Для Галини створення контенту це не робота, а спосіб життя.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

10 серпень 2024

Все, що треба знати про створення анкор-посилання

Анкор посилань. Розбираємось що це таке, які бувають види та як з ними працювати. Анкор (від англ. Anchor – якір, прив’язка) – це текст посилання, який розташовується між відкриваючим тегом і закриваючим тегом. Всі сайти в Інтернеті пов’язані між собою великою павутиною посилань, представлених у вигляді: <a href =”адрес сайту”> текст посилання </ a>. Фраза “текст посилання” і називається анкором. Основні типи анкор посилань: Вказувальні. Гіперпосилання, що чітко вказують на те, що існує інше джерело інформації. Вони можуть містити окремі слова або органічні фрази. Безанкорні посилання. Тексти цих лінків не містять ключових фраз і можуть включати нетематичний опис. Такий підхід виглядає природним, оскільки зазвичай використовують такі гіперпосилання. Комерційні. Складаються з комбінації тематичних слів та ключових фраз, але включають комерційні терміни. Наприклад, "замовити крауд-посилання".  Брендові. Вони включають у себе назву компанії або продукту. Це ефективний спосіб звертати увагу до бренду. Важливо,...
180
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали