Що таке конверсія в маркетингу

Що таке конверсія в маркетингу
0
0
178
8хв.

Що таке ​​конверсія?

Конверсія в маркетингу — це відношення числа відвідувачів сайту, які виконали на ньому які-небудь цільові дії до загальної кількості відвідувачів сайту, виражене у відсотках. Конверсію вираховують за такою формулою:

Коефіцієнт конверсії = кількість транзакцій / кількість відвідувань x 100.

Що таке конверсія в маркетингу

Цільові дії можуть бути приховані або прямі вказівки рекламодавців, продавців, творців контенту:

 • покупка
 • реєстрація
 • підписка 
 • відвідування певної сторінки сайту
 • перехід за рекламним посиланням

Наприклад: у вас є інтернет-магазин з продажу якої-небудь продукції. Припустимо, що протягом доби на нього заходить 500 унікальних відвідувачів. Протягом цих діб в вашому магазині здійснюється 7 різних покупок. Щоб знайти конверсію, кількість покупок ділиться на кількість відвідувачів: 7/500 = 0,014 = 1,4 %.

Успішна конверсія різним чином трактується продавцями, рекламодавцями або постачальниками контенту. Наприклад, для продавця успішна конверсія буде означати операцію покупки споживачем, який зацікавився продуктом, натиснувши на відповідний рекламний банер. Для постачальника контенту успішна конверсія може бути реєстрацією відвідувачів на сайті, підпискою на поштову розсилку, завантаженням програмного забезпечення чи будь-якими іншими діями, очікуваними від відвідувачів.

Великі коефіцієнти конверсії свідчать про більше продажів, менше втрачених клієнтів і вищий прибуток від інвестицій у рекламу. Перетворюючи потенційних клієнтів, які вже виявляли хоча б якусь зацікавленість, вам не потрібно залучати так багато нових потенційних клієнтів, щоб генерувати однаковий обсяг продажів.

Перед вибором стратегій конверсії компанії визначають види процесів закупівель, якими користуються їхні клієнти. Веб-сайти електронної комерції продають товари онлайн; однак є різниця між покупкою фізичних продуктів, які повинні бути відправлені клієнту, і покупкою цифрових продуктів, які можна завантажити безпосередньо. Серед фізичних продуктів конверсія від малих і великих покупок значно відрізняється, оскільки великі покупки зазвичай вимагають більше досліджень.

Як підвищити конверсію

Підвищення конверсії вимагає комплексного підходу та ретельного вивчення потреб та поведінки вашого аудиторії. Ось кілька ключових стратегій, які допоможуть оптимізувати процес конверсії та забезпечити вам вражаючі результати:

 • Використання простого в навігації сайту, який дозволить клієнтам швидко знайти бажаний товар
 • Створення привабливих посадочних сторінок
 • Використання відео
 • Надавати всю інформацію, необхідну клієнту, щоб сказати “так”
 • Завжди показувати фотографії з продуктами
 • Деякі компанії не очікують, що їхні клієнти будуть купувати онлайн, вони можуть просто просувати компанію або бренд для бізнес-угод, які будуть відбуватися через особисте спілкування. У цьому випадку конверсія включає в себе залучення відвідувачів для проведення якнайбільше часу на сайті.

Після визначення того, як клієнти здійснюють покупки на сайті, маркетологи починають обирати тактику, яка збільшить коефіцієнт конверсії. Деякі тактики, такі як привабливі посадочні сторінки та простий для навігації сайт, важливі для всіх видів бізнесу. Інші будуть використовуватися тільки на певних сайтах.

Що таке конверсія в маркетингу

Сайти, які отримують дохід від реклами, використовують різні стратегії. Зазвичай вони надають безкоштовний та цікавий контент, оформлений рекламою, і успішно дозволяють клієнтові достатньо зацікавитися, щоб дослідити більше сторінок і натискати на більше оголошень. Домашні сторінки повинні бути схожі на обкладинки журналів, створювати інтерес і швидко направляти клієнтів на сторінки, які вони хочуть прочитати. Знову ж таки, замість того, щоб просувати компанію, вони повинні просувати контент сайту. Маркетинг конверсій і аналітика веб-сайтів йдуть рука об руку, а постійний зворотний зв’язок інформує про стратегію розвитку.

Що таке CRO?

CRO (Conversion Rate Optimization), або оптимізація конверсії, – це стратегічний підхід, спрямований на підвищення ефективності веб-ресурсів через збільшення відсотка конверсії. Зосереджений на аналізі та оптимізації елементів веб-сторінок, CRO враховує психологію користувачів, їхні переваги та поведінку, з метою створення хорошого користувацького досвіду та підвищення ймовірності перетворення відвідувачів у клієнтів. Впровадження стратегій CRO дозволяє ефективно використовувати ресурси та покращувати ключові показники, щоб досягти більшого комерційного успіху в онлайн-середовищі.

Що таке конверсія в маркетингу

Висновок

Успішний маркетинг – це не лише одноразовий зусилля, але постійний процес удосконалення та адаптації до змін у вимогах аудиторії та інтернет-середовищі. Сполучення цих стратегій може забезпечити стабільний та ефективний інтернет-маркетинговий підхід.

Що потрібно знати про ризики в арбітражі трафіку новачкам

Арбітражників приваблює широкий спектр пропозицій та можливість отримання високих доходів при співпраці з афілійованими особами і в прямому маркетингу — нерідкі випадки, коли афілійовані особи заробляють 1200 доларів за кожну успішно виконану дію. Крім того, арбітражна сфера вимагає від веб-мастера великих навичок, таких як вміння обходити перешкоди, вигадувати нестандартні стратегії для креативщиків і відвідувачів сайту. Однак є складові, які арбітражники не можуть контролювати. Зараз ми разом з вами розглянемо ризики, пов'язані з арбітражем трафіку, прямими рекламодавцями і визначимо, чи можливо знизити ці ризики за допомогою партнерської програми. Види ризиків Фінансові Зміна політики пп Низька якість трафіку Конкуренція Сезонність і зміни в трендах Технічні проблеми Юридичні ризики Фінансові: Одним із ключових ризиків є можливість втрати коштів під час купівлі трафіку. Це підкреслює важливість ретельного аналізу та оцінки ефективності та якості трафіку до вкладення коштів. Зміна політики пп: Платформи постійно оновлюють свої...
218
5хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали