Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.
Крауд, вічні, автоматичні. Наскільки ефективні біржі посилань та як обрати найкращу.
Нарощування посилальної маси — невід’ємна складова SEO. Беклінки — важливі сигнали, які повідомляють пошуковим системам, що сайт є надійним джерелом інформації. Вебсайти з високоякісним посилальним профілем від релевантних доменів отримують кращі позиції.
Біржі посилань можуть стати хорошим рішенням, якщо використовувати всі їхні переваги з розумом.
Діджитал-спеціалісти та власники сайтів в Україні активно використовують біржі. Для англомовних проєктів, орієнтованих на західний ринок, вони також доволі ефективні. Проте, пам’ятайте, що англомовний інтернет-простір більш конкурентний, ніж український, і отримати органічні посилання в англомовному інфопросторі набагато складніше.
Біржа посилань – це сервіс, який виступає в ролі посередника під час купівлі та продажу посилань. Зазвичай біржі посилань – це веб-ресурси, що надають зручний функціонал для підбору донорів посилань і проведення транзакцій.
Покупцями посилань є власники веб-сайтів і SEO-оптимізатори, які прагнуть збільшити зовнішню кількість посилань. Продавцями посилань виступають веб-майстри, для яких це часто є основним джерелом доходу. За допомогою інструментів, що надаються біржею посилань, покупці можуть обирати майданчики для розміщення зовнішніх посилань, з огляду на такі важливі параметри донорських сайтів, як DR і PR, рівень вкладеності, тематика, вік домену та інші.
Посилання, доступні для купівлі на біржах посилань, зазвичай бувають трьох типів:
Однак, важливо зауважити — тимчасові дешеві посилання низької якості можуть спричинити накладення санкцій з боку пошукових систем.
Кому потрібна купівля посилань?
Використання бірж має свої плюси і мінуси, і їх важливо зважити, розбираючись, що таке біржа посилань і як цей метод відповідає вашим потребам.
Отже, плюси такі:
Недоліки бірж посилань такі:
Щоб знайти ідеальний майданчик для розміщення посилань на свій сайт, потрібно відповісти собі на наступні питання:
Користуйтеся біржами тільки з хорошою репутацією, а перед купівлею посилань — ретельно вивчіть параметри донорів. Не купуйте забагато посилань за короткий час, так ви ризикуєте потрапити під санкції Google за штучну накрутку популярності та втратити рейтинг. Відстежуйте результати і, за необхідності, коригуйте стратегію. Адже відстеження посилань куплених на біржі — важлива частина SEO (пошукової оптимізації). Так ви зможете переконатися, що посилання додають сайту ваги і не завдають йому шкоди.
Біржі посилань — ефективний інструмент для просування сайтів, якщо використовувати їх відповідально і вибирати якісних донорів.
Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.