Іспанія – не лише гарячі пляжі, а й офери

Іспанія – не лише гарячі пляжі, а й офери
1
0
196
6хв.

Пляжі Європи, топові спортивні команди та численні пам’ятки, включені до переліку світової культурної спадщини – це все сонячна Іспанія! Сьогодні ми заглибимося в атмосферу іспанських міст, дізнаємося про жителів цієї країни, їхні звичаї та обряди, і піднімемо питання економіки: аналізуємо перспективи іспанців, їх можливості та умови роботи у місцевому ринку для вебмайстрів. 

Основні факти

Іспанія – не лише гарячі пляжі, а й офери

Іспанія займає крайній південно-західний відрізок Європи, межуючи з Францією, Португалією та Андоррою, і володіє гористими Піренеями. Королівство також має границю з Марокко в північноафриканському регіоні. Багата на морські узбережжя, Іспанія обіймає Атлантичний океан на північному заході та Середземне море на півдні й сході. Країна підтримує монархічну систему під владою короля, але реальна влада належить до лідера керівної партії, обраного через вибори.

Іспанія є членом ЄС, НАТО, ВТО, ООН та інших міжнародних організацій, що підкреслює її історичне значення та стратегічне розташування. Через членство в Євросоюзі, ціни та зарплати тут в євро, середнья зарплата десь 1900-2200 євро. Незважаючи на високий рівень безробіття, який коливається між 15% та 25%, допомога безробітним становить приблизно 1400 євро на людину. Важливо зазначити, що податкова ставка варіюється від 19 до 45%, що сприяє працювати “в чорну”.

Цільова аудиторія та демографія

Загальна кількість мешканців Іспанії становить приблизно 50 мільйонів людей, щорічно цю кількість поповнюють понад п’ятсот тисяч прибулих.

Найбільші міста:

  • Мадрид (столиця) – 3,3 млн;
  • Барселона – 1,6 млн;
  • Валенсія – 800 тис;
  • Севілья – 700 тис;
  • Сарагоса – 670 тис.

Близько 40 мільйонів жителів – це корінні іспанці. Решта народились за кордоном. Важливо зауважити, що навіть ті, хто відносить себе як “місцеві”, можуть належати до різноманітних етнічних груп та національностей. Численні регіони та міста прагнуть до самовизначення на історичній основі, відмовляючись асоціювати себе з іспанською національністю, хоча офіційно залишаються громадянами Іспанії.

Зв’язок та інтернет

Більше 85% жителів активно користуються інтернетом для дозвілля та робочих потреб. Це понад 42 мільйони трафіку. Основний домен – .ES.

Соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram та Twitter, найпопулярніші, а новинка Threads поступово здобуває популярність. Для місцевого спілкування та вирішення питань використовують платформу Meetup. Сервіси для знайомств – Tinder, Meetic та Badoo. В обігу месенджери WhatsApp, Telegram і Messenger. Google і Bing залишаються лідерами серед пошукових систем.

За кількістю користувачів операційними системами IOS та Android знаходяться нарівні, проте Apple тримає лідерство у продажах вже сім років. Для платежів в мережі та поза нею використовують картки VISA і MasterCard, а також системи Paysera, PAYCOMET, 2Checkout, Stripe, PayPal і криптовалюти.

Особливості демографії Іспанії

Іспанія – не лише гарячі пляжі, а й офери

Характерним аспектом іспанського населення є його висока ступінь соціальної активності. Мешканці Іспанії виявляють доброзичливість та зацікавленість у подіях навколишнього світу. Проводять багато часу з родиною, часто збираються всією сім’єю, та не забувають і про друзів. Більше того, вони уважно ставляться до потреб старших членів сім’ї та опікуються сімейними справами. Гордість за культурну спадщину, як-от фламенко чи корида, а також за традиційні регіональні свята, є важливою складовою їхнього життя. Іспанці активно долучаються до збереження та передачі цих традицій наступним поколінням.

В Іспанії також притаманне яскраве вираження емоцій. Місцеві мешканці схильні до висловлювання своїх почуттів гучним голосом, часто супроводжуючи розмову жестами та виразними обличчями, що підсилює емоційний зв’язок між людьми. Вони не приховують своїх відчуттів і відверто обговорюють їх. Цінність особистої свободи, насолода від дозвілля, подорожей, смачної їжі та різноманітних розваг відіграють важливу роль у їхньому побуті, оскільки іспанці не відмовляють собі у жодних насолодах.

На що краще лити

Іспанія є розвиненою державою з високим рівнем доходів населення. Мешканці не шкодують коштів на особисті витрати, оскільки це звична складова їхнього бюджету. Через це наступні напрямки користуються великою популярністю:

  • Беттінг користується популярністю, оскільки Іспанія славиться своїми спортивними досягненнями. Країна має представництва в усіх значущих міжнародних змаганнях, з топовими спортсменами та командами світового класу. Величезні інвестиції в спорт забезпечують стабільний інтерес до цієї вертикалі, наявність різноманітних букмекерських контор і спортивних ліг.
  • Гемблінг демонструє стабільне зростання порівняно з іншими регіонами. Регулюється національним законодавством, налічує численні ліцензії для офлайн та онлайн казино. Середній іспанець витрачає на азартні ігри близько 500 євро на рік, при цьому головне зростання депозитів складає понад півмільярда євро щорічно. Популярність не тільки слотів, але й покеру, бінго, лотерей та тоталізаторів стабільно висока.

Для продажу товарів використовують маркетплейси як Amazon, Aliexpress, Temu, Elcorteingles. Завдяки легкій доступності платіжних систем, торгувати може майже будь-хто, використовуючи свій лендінг. Важливою умовою для апруву лідів є присутність кваліфікованого кол-центру, які є носіями іспанської мови і володіють навичками продажу та робити апсейли.

Використання крипти набирає популярності. Вона ще не підпадає під офіційне регулювання, що створює тіньовий ринок. Зручність оплати біткоїном або USDT, приваблює як місцевих жителів, так і туристів.Обмінники доступні навіть у маленьких містах.

Іспанія одна з найбільш закредитованих країн. Громадяни активно звертаються до банків для отримання кредитів. Понад 30% громадян, які мають кредити, також багато і тих, хто вдається до мікропозик. Сфера інвестицій також популярна, причому як серед великих риб що вкладаються у великі проекти та інфраструктуру, так і серед звичайних громадян, які хочуть диверсифікувати свої доходи.

Іспанці менш вимогливі у своїх потребах порівняно з шведами, швейцарцями та норвежцями. Вони віддають перевагу простішим рішенням, лендингам з зрозумілими програмам лояльності. Важливо використовувати іспанську мову, звертаючи увагу на емоційність, позитивність та відкритість комунікацій. Непотрібно пропонувати нереалістичні обіцянки, головне — зуміти викликати у споживача відчуття, що продукт принесе йому задоволення та користь.

Як найефективніше просувати крипто-офери за допомогою Google Ads

Зі зростаючим інтересом до крипти, потреба в ефективних методах її просування також збільшується. У рамках афілейт маркетингу багато фахівців намагаються отримати вигоду з цього інтересу. Крипто-офери, будучи відносно новим напрямом в арбітражі, цікаві для афілейт спеціалістів. Знайти інформацію про те, які з них приносять найбільшу конверсію, буває складно, оскільки відкрита інформація обмежена. Особливо це стосується роботи з таким складним, але водночас якісним джерелом трафіку, як Google Ads. У цій статті ми детально розглянемо, як ефективно просувати крипто-офери в рамках Google Ads, мінімізуючи при цьому необхідність у додаткових зусиллях. Найкращі офери, які гарно ллються в Google Офери з ніши криптовалют в афіліат-маркетингу умовно поділяються на п'ять основних категорій: крипто-гаманці та майданчики для конвертації діджитал валют; ресурси для майнінгу; майданчики для торгівлі криптовалютами; системи для автоматизованого торговельного процесу з використанням штучного інтелекту; освітні курси та програми з блокчейну і крипто-торгівлі. Досвідчені медіабайери...
198
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали