Диплінкінг: як підняти конверсію додатку на максимум

Диплінкінг: як підняти конверсію додатку на максимум
0
0
171
10хв.

Діплінкінг – це термін, який, найімовірніше, вже звучав у вашому професійному оточенні. Він асоціюється з покращенням користувацького досвіду, збільшенням конверсії та зростанням доходів.

Диплінки являють собою унікальні посилання, що дають змогу покупцям безпосередньо переходити на потрібну сторінку в застосунку, минаючи головну сторінку вебсайту або магазину застосунків. Це інноваційний інструмент мобільного маркетингу, який спрямовує користувачів прямо до цільового контенту, чи то рекламні акції, чи то конкретні товари, заощаджуючи їхній час і зусилля.

Особливо корисний діплінкінг у контексті підвищення взаємодії та задоволеності користувача, забезпечуючи безперебійний перехід від реклами товару в соціальних мережах до його сторінки в мобільному застосунку. Хоча ця технологія вже активно використовується на персональних комп’ютерах, її потенціал на мобільних платформах ще повністю не реалізовано.

Діплінкінг відкриває нові горизонти для підвищення лояльності клієнтів, оскільки полегшує пошук потрібних товарів і послуг, стимулюючи повторні відвідування і покупки. Крім того, він слугує важливим інструментом для залучення нових користувачів і утримання наявних, пропонуючи їм оптимізований і гладкий користувацький досвід. У результаті, діплінкінг стає ключовим елементом стратегії мобільного маркетингу, спрямованої на збільшення залученості користувачів і поліпшення їхньої взаємодії з додатком.

Ключова Роль Діплінкінгу в мобільному маркетингу та утриманні користувачів

Диплінкінг: як підняти конверсію додатку на максимум

Діплінкінг являє собою потужний інструмент у світі мобільних застосунків, який відкриває нові можливості для маркетологів і розробників. Уявіть ситуацію, коли ви розробили музичний додаток і хочете привернути увагу до нового треку. Завдяки диплінкінгу, ви можете безпосередньо перенаправити користувача з реклами на конкретну сторінку у вашому застосунку, де він зможе послухати пісню цілком, а не обмежуватися переглядом обкладинки на сторонньому сайті.

Цей інструмент також незамінний при поверненні неактивних користувачів. За допомогою диплінкінгу вони можуть бути безпосередньо перенаправлені на сторінку з пропозицією про купівлю в один клік, минаючи необхідність у ручному пошуку товару або введенні промокоду.

Використання діплінкінгу робить взаємодію із застосунком не тільки зручнішою для користувача, а й значно збільшує ефективність рекламних кампаній, сприяючи зростанню конверсії та поліпшенню показників утримання. Таким чином, діплінкінг стає ключовим елементом стратегії утримання та привернення уваги в мобільному маркетингу, забезпечуючи глибшу та якіснішу взаємодію користувачів із застосунком.

Ефективне застосування Діплінкінгу в мобільній комерції

Диплінкінг: як підняти конверсію додатку на максимум

У сфері роздрібної торгівлі, діплінкінг стає вирішальним інструментом для направлення споживачів на сторінки, які їх цікавлять, покращуючи тим самим конверсію. Статистика показує, що більшість користувачів мобільних пристроїв вважають за краще здійснювати покупки безпосередньо через додаток. Саме тому диплінкінг виявляється справжньою підмогою в мобільній рекламі та email-маркетингу, особливо на тлі зростаючого значення соціальних мереж у процесі покупки.

Алісія ЛеБеф з Facebook підкреслює, що майже 80% споживачів використовували додатки Facebook для пошуку покупок у святковий сезон, що говорить про значний потенціал соціальних мереж як каналу для залучення клієнтів. За допомогою диплінків можна ефективно реагувати на поведінку споживачів, наприклад, надсилати пропозиції клієнтам, які не оформили замовлення, або залучати до повторних покупок тих користувачів, які пішли, тим самим підвищуючи шанси на завершення транзакції.

Однак виникає питання про те, як бути з тими, хто ще не встановив ваш додаток? Тут на допомогу приходять відкладені діплінкі, які перенаправляють нових користувачів до магазину застосунків для скачування і подальшої автоматичної навігації до потрібної сторінки після встановлення. Це не тільки спрощує призначений для користувача шлях від реклами до покупки, а й знижує ризик втрати потенційних продажів.

Таким чином, диплінкінг відкриває перед ритейлерами можливості для підвищення ефективності мобільної комерції, забезпечуючи гладкий шлях покупця від інтересу до придбання товару, і робить процес взаємодії з застосунком більш інтуїтивно зрозумілим і приємним.

Можливості Механізму Діплінкінгу: від простих рішень до складних стратегій

Диплінкінг: як підняти конверсію додатку на максимум

Механізм диплінкінгу надає брендам і розробникам застосунків безліч можливостей для поліпшення користувацького досвіду і стимулювання зростання застосунку.

Відносно прості рішення включають в себе:

  • Збільшення залученості користувачів: Спрямування наявних користувачів безпосередньо на сторінку продукту в застосунку через посилання в email-листі спрощує взаємодію і підвищує шанси на здійснення покупки.
  • Стимуляція зростання застосунку: Використання інфлюенсерів для залучення нових користувачів, де посилання в описі їхнього контенту спрямовують нових користувачів iOS до App Store, а користувачів Android – до Play Store, а потім перенаправляють їх на контекстний контент у застосунку.

Більш складні стратегії включають:

  • Транзит із інтернету в застосунок: Організація переходу починається з мобільного веб-банера, який не тільки фіксує джерело трафіку, а й спрямовує користувачів у потрібний магазин застосунків, а потім до цільового контенту в застосунку.
  • Підвищення активності використання застосунку: Створення лендінгів із кількома діями, що спрямовують користувачів до різних магазинів застосунків і зрештою до застосунку, стимулює використання застосунку через різноманітні кампанії.

Важливо розуміти відмінність між самим диплінкінгом і механізмом диплінкінгу:

  • Діплінкінг означає пряму доставку користувачів до специфічного контенту в застосунку, незалежно від їхнього поточного місця розташування в цифровому просторі.
  • Механізм діплінкінгу дає можливість брендам переспрямовувати користувачів у різні цифрові точки призначення, як-от лендінги та магазини застосунків, забезпечуючи гнучкіше управління користувацьким трафіком.

Таким чином, диплінкінг є цінним інструментом для мобільного маркетингу, що дає змогу брендам і розробникам оптимізувати шлях користувача від першої взаємодії до кінцевої мети, чи то купівля, встановлення застосунку, чи то підвищення лояльності.

Розбір Типів Діплінків: звичайні, відкладені та контекстні

У сфері мобільного маркетингу та застосунків діплінкінг відіграє ключову роль, даючи змогу спрямовувати користувачів безпосередньо до потрібного контенту всередині застосунку. Розрізняють два основних типи діплінків: звичайні та відкладені, кожен з яких має свої особливості та сфери застосування.

Звичайні Діплінки

Звичайні діплінки ефективно направляють користувачів у застосунок, якщо його вже встановлено на пристрої. У разі відсутності програми користувач стикається з повідомленням про помилку, оскільки призначена точка доступу не може бути досягнута. Цей тип діплінків часто використовується в кампаніях з ретаргетингу для звернення до користувачів з уже встановленим додатком.

Відкладені Діплінки

Відкладені діплінки пропонують складніший механізм: якщо застосунок не встановлено, користувач перенаправляється до магазину застосунків для його скачування та подальшого переходу до бажаного контенту всередині застосунку після встановлення. Цей механізм вимагає інтеграції спеціалізованих SDK і використовується для залучення нових користувачів і поліпшення користувацького досвіду під час першого контакту із застосунком.

Контекстний Діплінкінг

Контекстний діплінкінг збагачує функціонал звичайних і відкладених диплінків додатковими параметрами, які маркетологи можуть використовувати для передавання глибшого контексту акції або пропозиції. Такі посилання можуть зберігати дані про конкретний продукт, пропозицію або місце в застосунку, куди має бути спрямований користувач. Це дає змогу створювати більш персоналізовані та цільові кампанії.

Використання діплінкінгу відкриває нові горизонти для розробників і маркетологів, пропонуючи різноманітні способи поліпшення взаємодії з додатком і підвищення його ефективності. Від вибору типу діплінку залежить стратегія взаємодії з цільовою аудиторією та ефективність маркетингових кампаній.

Ефективне використання діплінків: Чотири ключові рекомендації

Диплінкінг: як підняти конверсію додатку на максимум

Диплінки пропонують потужний інструмент для поліпшення користувацького досвіду і конверсії в мобільних додатках. Ось чотири важливі рекомендації, які допоможуть максимізувати їхню ефективність:

1. Оптимізація призначеного для користувача Шляху

Мета діплінка – зробити шлях користувача максимально зручним і швидким, минаючи необхідність у пошуку потрібної сторінки або продукту. Діплінк спрямовує користувача безпосередньо туди, куди потрібно, істотно заощаджуючи його час і сили.

2. Врахування особливостей iOS та Android

На платформі iOS 15+ існують певні обмеження для відкладених діплінків, особливо якщо користувач не дав згоди на відстеження. У таких випадках детермінована атрибуція стає неможливою, що обмежує здатність зіставити клік зі встановленням застосунку. Власники Android стикаються з меншими обмеженнями в цьому плані, що дає змогу гнучкіше налаштовувати кампанії.

3. Взаємодія з SKAdNetwork

У контексті SKAdNetwork і нових правил Apple щодо відстеження даних необхідно враховувати, що умовні диплінки можуть спрямовувати наявних користувачів безпосередньо до застосунку, тоді як нові користувачі можуть не бути переспрямовані в App Store. Це важливо для планування рекламних кампаній, особливо в періоди високого попиту, такі як святкові сезони.

4. Цілеспрямована Взаємодія з Користувачами

Визначення та цілеспрямована взаємодія з користувачами, що пішли, або тими, хто не завершив купівлю, через електронну пошту або таргетовану рекламу з використанням діплінків може значно збільшити реакцію цієї аудиторії на ваші пропозиції та сприяти їхньому повторному залученню.

Застосовуючи ці рекомендації, компанії можуть значно підняти ефективність своїх мобільних кампаній, підвищити задоволеність користувачів і оптимізувати конверсію, використовуючи діплінкінг як стратегічний інструмент у своїх маркетингових зусиллях.

Lead Panda

Матеріал редакції Lead Panda Media. Аналіз ринку, корисна вижимка, цікаві інсайти.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Чому первобілів не поважають в арбітражі

Facebook Ads наразі є найбільш затребуваним джерелом трафіку серед арбітражників, незважаючи на мінливість цієї платформи. Ця соціальна мережа може стати як золотою жилою для вебмайстрів, так і причиною розчарування. Головна перевага Facebook полягає у використанні потужних алгоритмів оптимізації, які дають змогу навіть із невеликим бюджетом швидко знаходити цільову аудиторію та генерувати ліди. У разі успіху можна досягти хороших результатів і з невеликим бюджетом. Однак завжди знайдуться ті, хто не готовий ризикувати навіть невеликими сумами. На жаль, модель оплати після отримання послуги (postpay) відкриває можливість отримати трафік від рекламного майданчика і піти, не сплативши. Сьогодні ми розглянемо явище першобіла у сфері рекламного арбітражу. Що таке першобіл? Першобіл - це практика Facebook з виставлення рахунку за розміщення реклами після досягнення певного ліміту. Це створює зручні умови для співпраці, але водночас відкриває двері для шахрайства. Адже в теорії можливо отримати трафік на рекламні...
203
7хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали