5 альтернатив Google Translate для арбітражників

5 альтернатив Google Translate для арбітражників
0
0
195
10хв.

Для арбітражників, точний і швидкий переклад текстів є критично важливим. Хоча Google Translate є популярним інструментом для перекладу веб-сторінок і текстів, існують інші перекладацькі сервіси, які можуть запропонувати більш якісний переклад і додаткові функції для перекладу тексту, мови, зображень і цілих веб-сторінок. Багато з цих сервісів підтримують переклад на різні мови, що робить їх ідеальними для багатомовної підтримки. Вони також пропонують широкий спектр мов, включаючи автоматичне визначення мови та повний переклад сторінок. Ось п’ять альтернатив Google Translate, які варто розглянути.

DeepL Перекладач вважаємо його найкращим рішенням

DeepL Перекладач відомий своєю високою точністю і якістю перекладів, і додатковими функціями та можливостями. Використовуючи технології глибокого навчання, цей автоматичний перекладач здатний перекладати веб-сторінки, тексти, мову, зображення та файли на різні мови.

Особливості:

 • Якісний переклад
 • Переклад документів
 • Переклад на різні мови
 • Онлайн-сервіс перекладу

DeepL перекладач надає переклади, які часто є більш природними і точними, ніж переклади Google Translate. Це робить його чудовим вибором для професійного використання завдяки своїм можливостям миттєвого та точного перекладу. DeepL також відзначається високою швидкістю та точністю перекладу, що дозволяє користувачам швидко отримувати якісні результати.

Корисні плагіни для інтеграції DeepL Перекладача в WordPress

Використання плагінів для інтеграції DeepL Перекладача в WordPress може значно спростити процес перекладу контенту, дозволяючи миттєво перекладати веб-сторінки, текст та мову в браузері, а також підвищити його якість. Ось декілька корисних плагінів:

TranslatePress

Цей плагін дозволяє перекладати весь сайт, включаючи сторінки, пости, меню і навіть плагіни, використовуючи візуальний інтерфейс. Перекладати сторінки, пости, меню і плагіни в the TranslatePress є простим і ефективним, і включає такі функції, як переклад під час читання або написання, повні переклади сторінок, логін DeepL Pro, ярлики, неперевершена точність і популярність серед користувачів.

Інтеграція з DeepL: Підтримує автоматичний переклад за допомогою DeepL, що забезпечує високу якість перекладу.

Сайт: TranslatePress

WPML (WordPress Multilingual Plugin)

Один із найпопулярніших плагінів для створення багатомовних сайтів на WordPress, WPML пропонує різноманітні функціональні можливості.

Інтеграція з DeepL: Підтримує автоматичний переклад контенту за допомогою DeepL API, що дозволяє швидко і точно перекладати сторінки.

Сайт: WPML

Weglot

Просте у використанні рішення для перекладу, яке автоматично перекладає та відображає ваш сайт на різних мовах, включаючи підтримку багатьох мов для повного перекладу сторінок у браузері. Використовуючи Weglot, ви можете насолоджуватися автоматичним визначенням мови, перекладом тексту під час читання або написання в браузері, а також швидкими перекладами за допомогою ярликів.

Інтеграція з DeepL: Підтримує використання DeepL для автоматичного перекладу, забезпечуючи високу якість перекладів.

Сайт: Weglot

Плани та ціни DeepL

DeepL пропонує декілька тарифних планів, які підходять для різних потреб користувачів, від індивідуальних до корпоративних, для перекладу веб-сторінок, насолоди якістю перекладу, легкого перекладу під час читання або написання, та доступу до специфічних функцій з DeepL Pro логіном.

 

План Функції Ціна
Free Безкоштовний доступ до перекладача DeepL з обмеженою кількістю перекладів і обмеженим доступом до API. Безкоштовно
Pro Необмежений доступ до перекладів. Доступ до DeepL API для інтеграції у власні додатки та сайти. Підвищений пріоритет і швидкість перекладів. Від €5.99 на місяць (залежно від обсягу та потреб)
API Доступ до API для автоматизації перекладу великих обсягів тексту. Підходить для інтеграції з корпоративними системами та сайтами. Індивідуальна, залежно від обсягу використання

 

Microsoft Translator

Microsoft Translator пропонує широкий спектр функцій для бізнесу та індивідуальних користувачів. Цей багатомовний перекладач підтримує переклад текстів, мови і навіть зображень, а також дозволяє користувачам to translate веб-сторінки, забезпечуючи доступ до найкращих можливостей перекладу.

Особливості:

 • Безкоштовний переклад
 • Переклад у реальному часі
 • Переклад веб-сторінок
 • Точний переклад

Microsoft Translator забезпечує точні переклади завдяки потужним алгоритмам машинного навчання і є відмінною альтернативою Google Translate.

Microsoft Translator в WordPress

Використання плагінів для інтеграції Microsoft Translator в WordPress може значно покращити процес перекладу контенту та його якість, дозволяючи легко використовувати інструменти для перекладу, такі як Google Translate та DeepL Translate. 

GTranslate

Просте у використанні рішення для перекладу, яке автоматично перекладає та відображає ваш сайт на різних мовах, забезпечуючи переклад і відображення в різних мовах. GTranslate підтримує широкий спектр мов, включаючи автоматичне визначення мови та повний переклад сторінок.

Інтеграція з Microsoft Translator: Підтримує використання Microsoft Translator для автоматичного перекладу, забезпечуючи високу якість перекладів.

Сайт: GTranslate

Плани та ціни Microsoft Translator

Microsoft Translator пропонує кілька тарифних планів, які підходять для різних потреб користувачів, від індивідуальних до корпоративних, включаючи функціональності для перекладу веб-сторінок, насолоди якістю перекладу, легкого перекладу під час читання або написання, а також доступу до специфічних функцій з DeepL Pro логіном.

Таблиця планів та цін

План Функції Ціна
Free Tier Безкоштовний доступ до перекладу з обмеженою кількістю символів на місяць. Безкоштовно до 2 мільйонів символів на місяць
Pay-As-You-Go Оплата за фактичне використання.

Доступ до Microsoft Translator API для інтеграції у власні додатки та сайти.

Висока швидкість і пріоритет перекладу.

Від $10 за мільйон символів
Enterprise Plan Спеціальні умови для великих обсягів перекладу.

Інтеграція з корпоративними системами.

Підтримка і SLA.

Індивідуальна, залежно від обсягу використання

 

Linguee

Linguee – це унікальний перекладацький інструмент, який поєднує в собі словник і пошукову систему для перекладу текстів. Він пропонує контекстуальні приклади перекладів, що допомагає краще розуміти значення слів і фраз.

Особливості:

 • Контекстуальний переклад
 • Багатомовний словник
 • Приклади вживання
 • Переклад текстів

Linguee є корисним інструментом для точного перекладу і розуміння контексту, що робить його хорошим вибором для арбітражників і перекладачів.

Корисні плагіни для інтеграції Linguee у WordPress

Використання плагінів для інтеграції перекладацьких сервісів у WordPress може значно спростити процес перекладу контенту та підвищити його якість. Ось декілька корисних плагінів, які можна використовувати разом із Linguee:

Плани та ціни Linguee

Linguee надає свої послуги безкоштовно для кінцевих користувачів, надаючи доступ до перекладів і контекстуальних прикладів онлайн. Інтеграція Linguee у WordPress за допомогою вищезазначених плагінів також може бути безкоштовною або з додатковими функціями в преміум-версіях плагінів.

План Функції Ціна
Free Безкоштовний доступ до перекладача Linguee з обмеженою кількістю перекладів і обмеженим доступом до API. Безкоштовно
Pro Необмежений доступ до перекладів.

Доступ до Linguee API для інтеграції у власні додатки та сайти.

Підвищений пріоритет і швидкість перекладів.

Від €5.99 на місяць (залежно від обсягу та потреб)
Enterprise  Доступ до API для автоматизації перекладу великих обсягів тексту.

Підходить для інтеграції з корпоративними системами та сайтами.

Індивідуальна, залежно від обсягу використання

 

Reverso

Reverso спеціалізується на точному перекладі з урахуванням контексту і стилю. Він надає можливість перекладу текстів, слів і фраз, що є корисним для професійного використання.

Особливості:

 • Переклад документів
 • Онлайн-сервіс перекладу
 • Технології перекладу
 • Машинний переклад

Reverso також пропонує інтеграцію з іншими інструментами і додатками, що полегшує роботу з великими обсягами текстів. У порівнянні з іншими сервісами, такими як Google Translate і Microsoft, Reverso забезпечує більш точний і природний переклад на англійську.

Корисні плагіни для WordPress з Reverso

Reverso є потужним інструментом перекладу, який можна інтегрувати в WordPress для покращення процесу перекладу контенту. Ось декілька корисних плагінів:

 1. WPML (WordPress Multilingual Plugin) WPML є одним із найпопулярніших плагінів для створення багатомовних сайтів. Він дозволяє легко керувати перекладами контенту на різних мовах і підтримує інтеграцію з Reverso для точного перекладу з урахуванням контексту і стилю.
 2. TranslatePress TranslatePress дозволяє перекладати весь сайт, включаючи сторінки, пости, меню та плагіни, використовуючи візуальний інтерфейс. Інтеграція з Reverso забезпечує високоякісні переклади, що корисно для професійного використання.
 3. Loco Translate Loco Translate надає зручний інтерфейс для редагування файлів перекладів прямо в адмін-панелі WordPress. Використання Reverso для перекладів допомагає забезпечити точний і природний переклад текстів.

Плани та ціни Reverso

Reverso пропонує різні плани для користувачів, залежно від їх потреб:

 

План Функції Ціна
Free Доступ до базових функцій перекладу текстів і слів. Безкоштовно
Pro Необмежений доступ до перекладів.

Доступ до Reverso API для інтеграції у власні додатки та сайти.

Підвищений пріоритет і швидкість перекладів.

Від €5.99 на місяць (залежно від обсягу та потреб)
Enterprise Доступ до API для автоматизації перекладу великих обсягів тексту.

Підходить для інтеграції з корпоративними системами та сайтами.

Індивідуальна, залежно від обсягу використання

 

iTranslate

iTranslate – це мобільний додаток для перекладу, який підтримує понад 100 мов, включаючи мову. Він пропонує функції перекладу текстів, голосу і навіть зображень.

Особливості:

 • Переклад у реальному часі
 • Переклад веб-сторінок
 • Онлайн перекладач
 • Переклад слів і фраз

iTranslate є відмінним вибором для тих, хто часто подорожує або працює в багатомовному середовищі.

Корисні плагіни для WordPress з iTranslate

 1. TranslatePress дозволяє перекладати весь сайт, включаючи сторінки, пости, меню та плагіни, використовуючи візуальний інтерфейс. Інтеграція з iTranslate забезпечує високу якість перекладу текстів і голосу.
 2. WPML (WordPress Multilingual Plugin) WPML є одним із найпопулярніших плагінів для створення багатомовних сайтів. Він дозволяє легко керувати перекладами контенту на різних мовах і підтримує інтеграцію з iTranslate для точного перекладу.
 3. GTranslate GTranslate – це простий у використанні плагін для автоматичного перекладу та відображення сайту на різних мовах. Підтримує використання iTranslate для забезпечення високоякісних перекладів.

Плани та ціни iTranslate

План Функції Ціна
Free Доступ до базових функцій перекладу текстів і слів. Безкоштовно
Pro Необмежений доступ до перекладів,

переклад голосу і зображень,

преміум підтримка.

Від €5.99 на місяць (залежно від обсягу та потреб)
Enterprise Доступ до API для автоматизації перекладу великих обсягів тексту,

підтримка корпоративних систем.

Індивідуальна, залежно від обсягу використання

 

Думка редактора Lead Panda Media

Кожен із цих перекладацьких сервісів має свої переваги і може стати чудовою альтернативою Google Translate. Використання інструментів, таких як DeepL перекладач, Microsoft Translator, Reverso та iTranslate, допоможе арбітражникам забезпечити якісний переклад текстів та знайти спільну мову з ЦА.

Ми активно використовуємо DeepL на різних проектах, адже він надає широкі можливості для перекладу. Якість перекладів і швидкість роботи DeepL значно перевершують інші перекладачі, що дозволяє нам виконувати переклади ефективніше і точніше.

DeepL зарекомендував себе як надійний інструмент для автоматичного перекладу великої кількості сторінок. Наприклад, для проекту з перекладом 100,000 сторінок ми використовуємо API DeepL, що дозволяє автоматизувати процес і забезпечити високу якість перекладів без втрати швидкості. Це рішення ідеально підходить для великих веб-сайтів і платформ, де необхідно перекладати великий обсяг контенту швидко та ефективно.

Andrew Krasovskiy

Я SEO-спеціаліст з більш ніж 12-річним досвідом роботи. Працював у наступних нішах: Essay (США, Канада, Англія) iGaming (ЄС, Канада, Англія) Фінансова ніша (Китай, Японія, США, Канада, Англія, Швейцарія, ОАЕ) Нерухомість (Україна, ОАЕ) Медичні сайти (Україна, США) Мій досвід охоплює 5 років, і я маю глибоке розуміння EEAT Google.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Створення коротких відео для YouTube Shorts, TikTok і Reels

Сьогодні короткі відео стали невід'ємною частиною соціальних медіа та інтернет-культури загалом. Завдяки зростаючій популярності, такі відео стали основним контентом для користувачів по всьому світу. У цьому розділі ми познайомимося з основними платформами для створення та перегляду коротких відео, такими як YouTube Shorts, TikTok і Reels. Відео на YouTube Shorts дозволяють вам створити коротке відео до 60 секунд. Щоб створити відео за допомогою YouTube Shorts, натисніть кнопку "створити" у додатку YouTube, а потім виберіть "Shorts". Ви можете додати музику, текст або ефекти, щоб зробити своє відео більш цікавим. Якщо ви хочете створювати більше відео на YouTube, натисніть кнопку "завантажити", і ваше коротке відео буде доступне для переглядів по всьому світу. Використовуйте відео YouTube Shorts, щоб залучати нову аудиторію та отримувати більше переглядів. Short-form відео на YouTube є відмінним інструментом для просування вашого контенту та збільшення впізнаваності бренду. Основні вимоги та особливості...
242
10хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали