JBO marketing

Головні направлення
Виплати
 • Швидкість
 • Валюта
 • Мінімальна сума100 $
Модель співпраці
CPA, CPL
Відгуки (0)
0.0
Інформація
На сайт

JBO marketing – CPA-нетворк, що фокусується тільки на Crypto вертикалі та надає партнерам доступ до більш ніж 100 продуктів по всьому світу. Крипто партнерка працює з ексклюзивними ГЕО та створює офери на будь-який смак: як для досвідчених афілейтів, так і для новачків.

CPA-нетворк позиціонує себе, як надійного партнера та розраховує на  довгострокові взаємовигідні відносини з афілейтами та брокерами. За словами фаундерів компанії, більш за все вони цінують свою репутацію й той факт, що відсоток негативних відгуків на партнерку протягом 2 років її існування стабільно дорівнює 0.

Реєстрація та умови роботи з партнеркою JBO marketing

Реєстрація в ПП JBO marketing досить базова, скрінів для підтвердження статистики надавати не потрібно. На співбесіду з менеджером також не доведеться чекати, бо заливати можна без попередніх перевірок. Єдине, що потрібно буде робити запит на кожен офер і чекати апруву менеджера. Це необхідно, щоб перевірити наявність вільних кап та технічну справність офера.

У будні і робочі години менеджери відповідають впродовж 15 хвилин, у вихідні – за можливості,  тобто чекати прийдеться трохи довше. Якщо ви хочете пришвидшити апрув оферів, напишіть особистому менеджеру, або зв’яжіться з Head of Affiliates.

Інструменти та можливості особистого кабінету JBO marketing

Крипто партнерка JBO marketing побудована на базі конструктора Affigate. Хочемо відзначити швидкість роботи платформи, наявність зручних дашбордів та необхідних інструментів для роботи з трафіком.

Для трекінгу конверсій можна використовувати Postback, або заливати по API. Також є смартлінка, яку можна використовувати в якості трафікбека, щоб монетизувати більше трафіку.

Офери та моделі оплати у JBO marketing

Партнерка JBO marketing надає доступ до 100+ оферів по CPA. Деякі з нихексклюзивні, тому радимо завернутися до вашого особистого менеджера, якщо шукаєте щось дійсно прибуткове та не дуже попсове.

Одразу після реєстрації в особистому кабінеті ви отримаєте доступ до мінімум 29 оферів, всі інші – за запитом у менеджера через приватні повідомлення.

Переваги партнерки JBO marketing

Сильні сторони партнерки JBO marketing:

 • досвідчена команда – в основі партнерки власна медіабаїнг-команда з експертизою в крипто-трафіку понад 5 років;
 • ексклюзивні офери від прямих рекламодавців – багато унікальних пропозицій, які ви не знайдете в інших крипто-партнерках;
 • консультації від медіабаїнгу – у разі потреби баїнгова команда нетворку консультує партнерів і ділиться своїм досвідом;
 • щотижневі виплати – регулярні пейаути у фіксовані дні без довгого холду.

Також партнерська програма по крипті регулярно ділиться новинами та апдейтами в своєму Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб не пропустити свіжі крипто офери, інсайдерські огляди на джерела трафіку та ГЕО, а також нові фішки й тренди афілейт маркетингу від JBO.

Як лити трафік на JBO marketing: дозволені та заборонені джерела

Партнерська програма в Crypto JBO marketing не приймає:

 • фрод;
 • мотивований трафік;
 • схеми;
 • дорвеї.

Типи трафіку залежать від рекламодавця та умов по оферу. Більш детальну інформацію питайте у менеджера, або шукайте в картці кожного окремого офера.

Реферальна програма та програма лояльності партнерки JBO marketing

Станом на грудень 2023 року ПП JBO marketing має реферальну програму та дозволяє заробляти 2% від прибутку реферала лайфтайм.

Також часто проводяться акції з бонусами та призами для партнерів. Наприклад: “Macbook за 50 депозитів” та інші пропозиції з подарунками або бонусами. Запитуйте про актуальні акції у свого менеджера або слідкуйте за новинами у телеграм-каналі партнерки

Як вивести гроші з JBO marketing: доступні платіжні методи

Мінімальна сума виплати – $100. Виплати щотижневі, а за домовленістю з менеджером можна узгодити індивідуальний графік оплат.

Виплати здійснюються в крипті, але за потреби команда готова шукати індивідуальне рішення під кожного партнера.

Реєструйтесь в JBO marketing та починайте заробляйти на крипто трафіку worldwide, не обмежуючи свої прибутки!

Поділіться своєю думкою!

Чи варто користуватись?
0.0
Підтримка
0.0
Інструменти
0.0
Якість оферів
0.0
Надійність
0.0

Загальна оцінка
0.0
Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали