Що таке холд

Що таке холд
1
0
131
8хв.

Чи можна вважати, що 30-денний холд – це нормально чи надто довго? Обговоримо способи зменшення або повного позбавлення від холду. У даній статті ми детально дослідимо всі аспекти пов’язані з холдом, пояснимо, який період верифікації є прийнятним, і де можна знайти пропозиції з негайними виплатами.

Що таке холд в арбітражі

В арбітражі операція, “Холд” відноситься до періоду, протягом якого CPA-мережа оцінює якість залучених лідів. Цей процес включає перевірку на наявність ботів, мотивований трафік і відповідність усім умовам пропозиції.

Термін “знаходиться на холді” означає, що конверсії перебувають у процесі верифікації. Під час цього періоду, кошти партнера заморожені, і арбітражник не має можливості їх зняти. Якщо під час перевірки виявляються порушення, наприклад, неправильна географія трафіку або наявність ботів, рекламодавець може відмовитися від виплати арбітражникові, а партнерська мережа може навіть заблокувати акаунт за шахрайство.

Кожна пропозиція в CPA-мережах має свої специфікації, включно з розміром комісії, допустимими джерелами трафіку та часом обробки даних. Зазвичай, “холд” вимірюється в днях. У більшості випадків, виплати арбітражникам здійснюються відразу після завершення перевірки, хоча іноді можуть бути затримки в 1-2 дні після перевірки.

Важливо відзначити, що не всі CPA-мережі використовують термін “холд” для позначення часу перевірки. У деяких випадках, це може бути описано як “Existing client” або “Середня обробка”.

Для чого потрібен холд

Основне завдання холда в партнерських програмах — захист брендів від небажаного трафіку та шахрайства з боку трафікових арбітражників.

Як приклад, уявімо ситуацію, де рекламодавець виплачує комісію веб-майстрам за кожну реєстрацію у своєму інтернет-магазині. Нескрупульозний веб-майстер може використовувати ботів і мотивований трафік для накрутки реєстрацій. Без системи холда, арбітражник одразу отримає оплату, а власник магазину зазнає збитків, оскільки ці “клієнти” не здійснюють реальних покупок.

Холд надає час для перевірки якості лідів і завершення угод. Наприклад, покупець може скасувати покупку протягом 14 днів після повної оплати, особливо в разі купівлі одягу та взуття. Для туристичних пропозицій, таких як авіаквитки, середній термін повернення становить близько 6-7 днів, залежно від компанії. Таким чином, холд для кожного оффера враховує можливість повернення покупки клієнтом.

Від чого залежить тривалість холду

Кожен оффер має індивідуальний холд: для одного продукту період обробки може становити 14 днів, для іншого – 30 днів. Крім цього, холд не є незмінним значенням. Навіть якщо в умовах оффера вказано термін у 14 днів, це не означає, що перевірка займе саме таку кількість часу. Тривалість перевірки може виявитися значно меншою або, навпаки, трохи більшою за встановлений період. Це залежить від особливостей кожного конкретного випадку. На тривалість процесу перевірки якості трафіку впливають чотири ключові чинники.

 • Вертикаль оферу: Існують спеціалізовані галузі, де період затримки подовжується. У разі високоцінних пропозицій (як, наприклад, кредити) період опрацювання може сягати 40-45 днів, тоді як для простіших пропозицій (ті, що не потребують фінансових вкладень, наприклад, подача заявки) цей термін скорочується до 1-2 днів;
 • Тип конверсії:Прикладом можуть служити базові однокрокові пропозиції, що перевіряються партнерськими програмами швидко, з мінімальним періодом затримки. Існують також більш складні типи конверсії, коли в процесі перевірки враховується безліч чинників: відсоток скасувань і відмов, виплати тощо. Прикладом такого типу є CPS (Cost Per Sale) – модель, за якої арбітражник отримує комісію тільки в разі повного завершення угоди;
 • Досвід арбітражника:Трафік від новачків у CPA-мережах зазвичай піддається ретельній перевірці, тому період затримки для них триває довше, ніж для досвідчених агентів;
 • KPI:Зазвичай, що вищий KPI в арбітражника, то швидше минає період затримки;

Чи можна знизити холд або працювати без нього

Щоб зменшити або повністю усунути холд, слід знати, що це не завжди відбувається швидко, особливо для новачків. Однак ми підготували набір порад, які можуть допомогти в цьому:

 • Розвивайте свої навички: Багато афіліат-мереж для досвідчених веб-майстрів знижують холд до мінімуму або повністю його скасовують. Чим більше часу ви співпрацюєте з певною аффіліат-програмою, тим вигідніші пропозиції вам будуть доступні.
 • Фокусуйтеся на залученні високоякісного трафіку: Що вища якість вашого трафіку, то швидше ви зможете заробляти на конверсіях. Уникайте використання нечесних методів, наприклад, направлення на сторінку рекламодавця ботів і мотивованого трафіку. Такі дії можуть швидко призвести до виявлення, втрати коштів і блокування вашого акаунта в аффіліат-мережі.
 • При роботі з інтернет-магазинами орієнтуйтесь на ГЕО зі швидкою доставкою: Це дасть змогу пришвидшити обробку лидов та скоротити холд.
 • Маркетплейси та великі магазини зазвичай встановлюють тривалий холд через великий потік клієнтів і складність швидкої перевірки лідів.

Зазвичай оффери з повною передоплатою не включають період очікування виплати. Для новачків ці умови зручніші, оскільки оплата здійснюється майже миттєво.

Який холд вибрати

Кожна вертикаль має свій унікальний середній період обробки заявки. Для товарки (нутра, БАДи) цей період зазвичай варіюється від 14 до 45 днів. Цей процес включає в себе кілька етапів: оформлення замовлення, його доставку та можливість повернення.

Терміни доставки можуть сильно відрізнятися. Наприклад, міська експрес-доставка може зайняти від години до доби. Для міжнародних замовлень стандартний термін доставки становить близько 30 днів. Час, протягом якого ви тримаєте гроші (hold), залежатиме від швидкості доставки покупцеві.

Якщо обіцяна доставка здійснюється протягом тижня, то середній період утримання складе приблизно 21 день: 7 днів на доставку плюс час на повернення. У періоди свят і розпродажів цей термін може збільшуватися в два-три рази. Таким чином, для продуктів харчування і дієтичних добавок загальний термін утримання може коливатися від одного дня до півтора місяця. Що стосується e-commerce пропозицій, їхній період опрацювання заявки зазвичай такий самий:

 • Тревел:Підтвердження броні зазвичай займає від 30 до 40 днів. Ця затримка пояснюється тим, що клієнти часто бронюють перельоти та проживання завчасно, надаючи їм можливість скасувати бронь і повернути кошти.
 • Мобільні ігри та додатки:Тут важливим є досягнення певних показників ефективності (KPI). Рекламодавці часто виставляють конкретні вимоги, наприклад, необхідність провести в додатку не менше 30 хвилин. KPI визначається як відсоток користувачів, які задовольняють цю умову. Терміни перевірки в цій сфері варіюються від 7 до 30 днів.
 • Фінансові офери: У випадку мікропозик оброблення заявки займає лише кілька годин, тому час очікування підтвердження також короткий – до одного дня. У разі кредитних карток і банківських рахунків процес перевірки складніший, включно з верифікацією документів і аналізом фінансового стану клієнта, що може зайняти до чотирьох тижнів.
 • Софт та онлайн-сервіси:Якщо тут немає потреби в доставці, час на підтвердження замовлення зазвичай менший. Клієнтам надається пробний період (від тижня до місяця), протягом якого вони можуть вирішити, продовжувати підписку чи ні. Час очікування підтвердження залежить від тривалості цього пробного періоду.

Холд являє собою унікальний захист для рекламодавця. Немає причин для занепокоєння щодо тривалих затримок у виплатах: при дотриманні всіх вимог офферу, чесно зароблені кошти гарантовано будуть виплачені.

Alex Lead Panda

Саша — наш редактор статей з арбітражу трафіку, і його робота - це справжня магія. Він поєднує глибоке розуміння інтернет-реклами з чудовими редакційними навичками. Саша вміє оптимізувати контент і робить його легким та зрозумілим. Його талант не тільки у роботі з текстом, але і в розумінні потреб цільової аудиторії. І він робить це все з легкістю та увагою до деталей, створюючи контент високої якості для всіх наших читачів.
Соц. мережі:

Популярні статті автора

Всі статті автора

Хочу стати автором

Банерна або рекламна сліпота — що це означає

Банерна або рекламна сліпота — що це означає Це психологічна особливість сприйняття, яка дає нам змогу фільтрувати інформацію, що надходить. Людський мозок не здатний опрацювати всі дані, що виходять з навколишнього світу: звукові хвилі, візуальні зображення, ефекти та інформацію, що вимагає аналітичного втручання. Через величезний обсяг інформації мозок змушений встановлювати пріоритети, що веде до вибіркового сприйняття. Ми ігноруємо те, що вважаємо непотрібним. Як користувачі визначають, де знаходиться реклама? Завдяки досвіду і пам'яті, люди впізнають характерні ознаки реклами, її розташування на сторінці та способи представлення. Це призводить до ігнорування подібної інформації. Якщо ви запускаєте рекламну кампанію, не знаючи про банерну сліпоту, і використовуєте стандартні банери без урахування зон видимості, ваші оголошення помітить лише 14% відвідувачів сайту. Це марна трата ресурсів. Причини банерної сліпоти користувачів Навіщо наш мозок ігнорує певний контент? Розглянемо чому ми схильні ігнорувати те, чого не хочемо бачити. Невідповідність...
150
8хв.

Поділіться своєю думкою!

Наш Телеграм-канал

Підпишись і отримуй найсвіжіші новини, анонси матеріалів та унікальні пропозиції першим.

Отримати гідні кейси та гайди із заробітку в арбітражі
при підписці на розсилку не буде спаму, тільки придатна інфа і матеріали