Розбір гео: країни Прибалтики

Розбір гео: країни Прибалтики
0
263
5хв.

Балтійські країни є частиною Європи, але, якщо копнути глибше, через клімат, культуру та ментальність їхні підходи можуть суттєво відрізнятися від звичних європейських.

У цій статті ми розглянемо, які категорії товарів тут продаються найкраще, які особливості місцевої аудиторії варто враховувати та поділимось кількома корисними порадами щодо створення ефективних зв’язок. Поїхали!

Категорії офферів

Прибалтика — це частина Європи. Основні тренди тут майже такі ж, як і в інших країнах Європи:

  • Косметика. Привабливий зовнішній вигляд має велике значення для мешканців Прибалтики, тому доглядова косметика тут користується високим попитом.
  • Харчові добавки. Мода на здоровий спосіб життя не оминула і Прибалтику. Різноманітні БАДи тут теж класно зайдуть.
  • Схуднення. На відміну від більшості європейських країн, у Прибалтиці ще не набув такої популярності бодіпозитив. Однак, краще робити акцент на дієти, ніж на засоби для спалювання жиру — це суттєво покращить конверсії;
  • Засоби для літніх людей. Населення прибалтійських країн поступово старіє. Наприклад, у Литві, Естонії та Латвії середній вік вже перевищує 40 років, і ця тенденція лише посилюється.

Особливості аудиторії

Прибалтійська аудиторія помітно відрізняється від інших європейських країн. Ось кілька важливих моментів, які варто знати про неї:

Фінансові можливості. У прибалтійців нижчий рівень доходів у порівнянні з іншими європейськими країнами. Для прикладу, середній річний дохід в Англії — близько $38 000, тоді як в Естонії це близько $18 000. Також місцеві жителі не поспішають витрачати гроші, поки точно не впевняться, що покупка справді необхідна.

ПДВ. Переконайтесь, що продавець або виробник товару зареєстрований в Євросоюзі, адже це означає, що ПДВ вже буде включено в ціну, що зробить процес купівлі простішим.

Неспішність. Більшість прибалтійців веде спокійний і розмірений спосіб життя, часто відкладаючи справи на потім і не поспішаючи в ухваленні рішень.

Як створити ефективну зв’язку?

Зібрали для вас кілька порад щодо створення зв’язки, які допоможуть досягти кращих результатів:

  • Креативи. Виконуйте креативи у спокійних, м’яких тонах і використовуйте нативний підхід. Не варто використовувати шок-контент або занадто провокаційні тизери — це може відлякати аудиторію в Балтійських країнах та негативно вплинути на CTR. Використовуйте тільки якісні зображення та відео у високій роздільності — тут гарний інтернет, тож не варто жертвувати якістю заради швидшого завантаження.
  • Текст. На прелендингу важливо детально пояснити, чому саме ваше пропозиція цікава і вигідна для цієї аудиторії. Тут чудово спрацює підхід у стилі новин. Крім того, не забудьте згадати про знижки, акції або обмеженість пропозиції — через звичку обдумувати покупки прибалтійці можуть відкласти придбання оффера.
  • Лендинги. Структура лендингу повинна бути простою, без надмірної кількості деталей, щоб не відволікати користувачів від основної мети — покупки. Додайте таймер, щоб підштовхнути їх до швидшого прийняття рішення. Сам сайт краще оформити в пастельних кольорах та додати кілька відгуків для підвищення довіри.

Висновок

Балтійські країни досить сильно відрізняються від більшості європейських регіонів. Місцеве населення тут трохи повільніше приймає рішення, живе скромніше і ретельно планує свої витрати. Тому, якщо хочете, щоб вони зробили покупку, краще трохи підштовхнути їх і показати реальну вигоду вашої пропозиції.

Поділіться своєю думкою!

TOP